Survivor 2023 jako digitální detox. Proč se barmanka Hanka těší, až odloží telefon z ruky?

Když nastupovala do show Survivor 2023, psali jsme o ní jako o soutěžící, kterou jen tak něco nerozhodí. Vypadá to, že ale i pohledná brunetka Hanka doplatila na tzv. sociální hru. V šestém díle se kvůli tomu postavila v duelu proti Johance. A nakonec odešla s vyhaslou pochodní. Hanka je tak třetí soutěžící, která opouští nejdrsnější reality show světa Survivor.

Už 25. ledna odstartovala nejdrsnější show Survivor 2023.

Co prozradila Hanka Gelnarová?

Přemýšlela jsem, čím bych si mohla zpestřit a okořenit život, zažít nějaké větší dobrodružství. Trochu tomu pomohli i moji kamarádi, kteří mě znají a vědí, že jsem soutěživá a jdu vždycky do všeho na sto procent a po hlavě. Proto jsem se do soutěže přihlásila. 

Co od své účasti v soutěži očekáváš? 

Ráda se seznámím s novými lidmi, u kterých je motivace pro přihlášení do této soutěže stejná, že jsou podobní „blázni“, jako jsem já. A taky si ráda zkusím, co všechno je mé tělo schopné vydržet. Jak dlouho zvládnu být o hladu, na slunci, při fyzické zátěži.  

FOTO:  TV Nova

Co bude tvá nejsilnější stránka? 

Myslím, že mou hlavní předností je soutěživost, nebojím se jít do všeho po hlavě. A také jsem komunikativní, jsem zvyklá s lidmi mluvit. A myslím, že je dokážu i dobře číst. Alespoň poslední dobou mám pocit, že mi v tomto dobře funguje můj šestý smysl, protože mi ten odhad dost často vychází. A také si myslím, že jsem na tom dobře i po psychické stránce, jsem typ člověka, kterého jen tak něco nepoloží.  

Jsi hodně aktivní na sociálních sítích, v tomto případě tě bude sledovat také hodně lidí, ale nemusí to vždycky být zrovna v lichotivých situacích. To ti nebude vadit? 

Moji sledující mě samozřejmě znají z fotografií převážně upravenou a nalíčenou. Ale že bych se bála toho, že mě uvidí nenalíčenou, tak toho se nebojím, protože já se sama sobě líbím i nenalíčená. A vím, že nevypadám nějak špatně. Je mi jasné, že ta únava a i to, že zhubnu, se asi na vzhledu projeví, ale předpokládám, že to diváci pochopí nebo to za pár měsíců stejně zapomenou, takže mi to je jedno.  

Umíš si představit, že strávíš tak dlouhou dobu bez mobilu? 

Umím si to představit. Jsem na mobilu každý den, takže se těším i na ten digitální detox, kdy nic neuvidím, žádné špatné ani dobré komentáře. Budu se soustředit jen na samotnou hru a komunikaci s ostatními soutěžícími. Těším se, že to bude jak na dětském táboře, kdy jsme u sebe také neměli pořád mobily. Takže mi to nevadí a budu jen ráda. 

Nejdrsnější reality show Survivor začala na Voyo ve středu 25. ledna.

Další informace najdete na nova.cz.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady