Pavlína promluvila o problémech v Survivor: Proč jí byla pořád zima?

Pavlína Sigmundová v Survivor 2023 dokázala, že je velmi cílevědomá a odolná osobnost, která má silnou vůli. Díky účasti v soutěži zjistila, že zvládne překonávat své limity a naučila se pracovat v týmu.

Pavlína je aktuálně v „důchodu“: „Já tomu říkám posurvivorský důchod, který je vlastně taková aklimatizace na prostředí. Hodně teď cestuju.“ V rozhovoru také prozradila, že je pro ni důležité trávit čas s rodinou a opět se vrátit do starých kolejí. Od návratu tak Pavlína byla na horách v Itálii, na Kypru a nedávno se vrátila ze Slovinska.

Vzpomínky

V soutěži byla Pavlína 48 dní. S ohlédnutím zpět přiznává, že jí účast utekla jako voda. „Vzpomínám na to strašně ráda, myslím si, že mi to hodně změnilo pohled na život. Dalo mi to hodně zkušeností a poznala jsem skvělý lidi, kteří budou moji parťáci do konce života,“ vzpomíná pozitivně Pavlína.

Taktika

Podle Pavlíny bylo její předností studium na mediální škole. Navíc se řídila pravidlem dvakrát měř, jednou řež: „Strategie, se kterou jsem tam šla a kterou jsem měla domluvenou dopředu s mým bratrem, se mi povedla.“ Splynutí s prostředím bylo pro Pavlínu zásadní a je zajímavé, že v běžném životě je přesný opak.

Proč byla nejen Pavlíně v soutěži stále zima a hůře se jí hojily rány? Odpovědi najdete ve videu.

Survivor 2023

Finále drsné reality show Survivor se blíží! Sledujte ho 18. května od 21:35 na Nově. Nebo o den dříve na Voyo.

Pokud vás ale zajímá, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023, tak sledujte pořad Highlights s Evou Hronkovou nebo pořad Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

Novou sérii reality show Survivor Australia, kde se bojuje o 500 tisíc australských dolarů a titul pátého australského Survivora, sledujte od 10. 5. 2023 na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady