• Pořady
  • Survivor
  • Pomohl Pepa vyřadit Pavlínu? Připomeňte si jeho rozhovor s Matějem před duelem

Pomohl Pepa vyřadit Pavlínu? Připomeňte si jeho rozhovor s Matějem před duelem

Pavlína brala nominaci do duelu jako zradu. Důvodem k vyřazení ale dost možná nebyla jen fáma Karolíny o tvorbě nových dívčích aliancí. S její nominací totiž souhlasil i Pepa. Jaké byly jeho důvody? A měl na Matese jeho názor konečný vliv?

Připomeňte si rozhovor mezi silnými hráči, který se odehrál těsně před šokujícím duelem, z něhož jako vítěz vyšla Andrea.

Někomu budu lhát

S ubývajícími členy kmene je výběr nominantů do duelu stále těžší. Zvláště když si jsou soutěžící stále blíž. Maty proto vytáhl Pepu do útrob džungle, aby s ním probral tíhu individuální imunity.

Survivor
Survivor  |  FOTO:  TV Nova

Je to ještě dítě

​„Někomu musím podrazit nohy. Karolíně jsem řekl, že ji nenapíšu, Pavlíně jsem řekl, že ji nenapíšu, tobě jsem to řekl, Tomášovi jsem to řekl. Ale někomu jsem lhal,“ přiznal Maty, který u posedu na kládě přiznal, že v duelu přemýšlí nad kamarádkou Pavlínou. S její nominací souhlasil i Pepa. podle kterého u ní hraje negativní roli hlavně nízký věk. „Já myslím, že Pája je moc fajn holka, ale je to furt dítě. Ještě do té soutěže nedozrála,“ přiznal v soukromém rozhovoru na kameru. Mínusem podle něj je i to, že se jí v soubojích příliš nedaří. 

Pepa v soutěži Survivor
Pepa v soutěži Survivor  |  FOTO:  TV Nova

Tahám do toho emoce

​Ačkoliv se to Maty pokoušel hrát tvrdě, i v jeho případě vstupovaly do hry city. „Tahám do toho emoce zvnějška,“ řekl Pepovi. Naznačil tak vazbu, kterou má s Pavlínou už dlouho: „Nesoustředím se na hru, ale jsou v tom víc emoce.“

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady