• Pořady
  • Survivor
  • Ondřej Novotný odhalil největší lež Survivor 2023: Stojí za ní Tomáš!

Ondřej Novotný odhalil největší lež Survivor 2023: Stojí za ní Tomáš!

S moderátorem Survivor jsme probrali nejen zákulisí drsné reality show Survivor, ale také herní tahy jednotlivých soutěžících.

Jaká jsou specifika letošní řady? A co dalšího Ondřej Novotný prozradil?

Čím je tahle řada specifická? Třeba oproti loňsku?

První, co mě napadne, jsou zajímavé kmenové rady. Protože loni to často bylo trápení. I když jsem si letos říkal, že tam není o čem, tak se vždycky objevil nějaký hráč, se kterým to šlo udělat tak, aby to bylo zajímavé pro diváky. A druhá věc je, že se sešla zatím nejlepší parta, která tu hru chce opravdu hrát.  

Co si myslíš o tom „syndromu potrefené husy,“ který teď na kmenovkách vídáme? Že se vždycky hráč sám přihlásí do duelu.

To, co teď vidíme, je, že má Tomáš často moc. Je velmi impulzivní a buď do duelu sám jde, nebo tam někoho posílá. A když do duelu jde, tak dokáže tak zmanipulovat lidi kolem sebe, aby mu tam poslali toho, koho on chce. Zatím se mu to vždycky daří. Takže je to hodně o Tomášovi. A když on imunitu má, tak je strašně impulzivní. Takže poslat Johanku do duelu Žanetě byla vlastně chyba z hlediska strategie. Za mě mu byla Žaneta úplně jedno. Prostě jen zkusil, jestli náhodou nevyřadí Johanku. Ale kdyby chtěl hrát tak, že si tu chce Žanetu udržet, tak by tam dal někoho jiného, to si asi umíme představit.  A teď, když tam dal Kulhyho, tak proč tam nedal Martina, když mu tak hrozně vadí? (...) Tomáš ho nemůže vystát, pořád se spolu hádají a stejně ho tam nedají. Sice s tebou teď Kulhy nehlasuje, ale víš, že mu to vrtá v hlavě a že to je člověk, na kterém můžeš pracovat. Tak proč ho pošleš do duelu?

Tomáš opakuje, že do Survivor vztahy a city nepatří. A přitom jeho volba Kulhyho byla motivovaná jenom emocemi.

Největší lež letošní řady a celé soutěže je, že do téhle hry emoce nepatří. Tahle soutěž je hlavně o emocích. Takže tahle mantra, kterou Tomáš rozjel, a ostatní se toho nějakým způsobem chytli a opakují ji, že „to tady vždycky říkáme“, je úplná hovadina. Tak proč budeme říkat, že sem emoce nepatří, když to ukazujete každý díl?

Dá se na tyhle kmenovky z pohledu moderátora vůbec připravit? To nejde úplně uřídit, ne?

Ono to tak vypadá, protože už je to sestříhané. Ale já tam jedu nejdříve zahřívací kolečko, aby se něco začalo dít. Potom je pro mě těžké sledovat, abych udržel tu jiskru. Protože se otevře hodně oken a já musím chytit tu nejžhavější jiskru z těch, které tam lítají. Já mám představu, kdo je v ohrožení, kdo není a kudy bychom mohli jít. Takže pro mě je to samozřejmě zábava, ale také ta nejtěžší práce. Emoce stříkají. A právě v nich se řekne to nejzajímavější.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady