• Pořady
  • Survivor
  • Martin je mimo mísu, Johanka favoritka. Ondřej Novotný a Vladimír Čapek komentují Survivor!

Martin je mimo mísu, Johanka favoritka. Ondřej Novotný a Vladimír Čapek komentují Survivor!

V drsné reality show Survivor se začíná vařit voda. Bára vypadla, Johanka vyjela na Martina a loňský vítěz komentuje vývoj hry!

Jak na dění pohlíží moderátor Ondřej Novotný? A jak vítěz Survivor 2022 Vladimír Čapek? Pojďme se na to podívat.

Johanka vs. Martin

Johanka už to nevydržela a pořádně se opřela do Martina. Kvůli němu totiž dost lidí vypadlo. Navíc si stěžuje, v jaké je situaci a jak se proti němu všichni spikli. Jsou dvě možnosti. Buď to Martin dobře hraje, nebo je úplně mimo mísu. Ondřej Novotný k tomu říká: „Přikláním se k tomu, že je Martin mimo mísu. Každý máme své těžkosti, se kterými se nějak pereme, se kterými se hlavně máme prát. Žijeme jen jednou, tak se o to pojďme porvat.“

Příběh

Martin toho má za sebou hodně, ale nikdo přesně neví, jak to celé bylo. „Martin byl do třiceti let u jehovistů společně se svou maminkou. Pak ze společnosti vyskočil, za což ho zbytek rodiny kromě bratra nemá rád. (...) Posledních patnáct let bloudil životem a Survivor je pro něj vystrčení hlavy z jeskyně. Je chytřejší než vypadá, ale má spoustu špatných názorů. A v některých situacích je opravdu nepříjemný. A to mám Martina opravdu rád,“ říká Ondřej. 

Barbora je z kola venku

Do debaty se zapojila také Barbora. Andrea ji na kmenové radě poslala do duelu, i když s ní měla dohodu. „Vůbec jsem to nečekala. Myslela jsem, že mě Andrejka nenapíše. Původní plán byla Karolína. Nebo Adam. Myslím si, že je ale dobře, že jsme v téhle fázi vypadla, protože tam byli silnější hráči,“ svěřila se.

Hra pohledem vítěze

Někdo, kdo se v drsné reality show opravdu vyzná, není nikdo jiný než sám vítěz minulé řady. Vláďa si Survivor rozhodně nechce nechat ujít. Všechny díly komentuje: „Moment, u kterého jsem si řekl, že to je pecka, byl, když Johanka našla skrytou imunitu, kterou Jirka kopal a hledal dennodenně. Velkým překvapením je, jak hrají a jak využívají skrytých imunit. Doufám, že to Johanka dotáhne co nejdál.“

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady