• Pořady
  • Survivor
  • Staň se dalším Survivorem! Hledáme odvážlivce do nejdrsnější show na světě

Staň se dalším Survivorem! Hledáme odvážlivce do nejdrsnější show na světě

Zatímco se Survivor 2023 blíží do finále, vy máte už teď jedinečnou příležitost změnit svůj život. Přihlaste se do castingové výzvy na další ročník nejdrsnější reality show světa Survivor a dokažte, že právě vy jste nový Survivor!

Přehrát, přežít a přelstít! To jsou hlavní podmínky, abyste tento titul získali. A k němu i pohádkovou výhru v hodnotě 2 500 000 Kč! Co pro to musíte udělat?

Podmínky účasti

Pokud máte pocit, že právě vy jste vhodný kandidát na účast v dalším ročníku Survivor, vyplňte přihlašovací formulář. Cítíte se, že jste na drsnou výzvu, ve které musíte obstát nejen jako jednotlivec, ale i ve skupině, připraveni? Myslíte, že sociální i fyzická stránka hry je něco, co máte v malíčku? Pak už jen myslete na to, že musíte splňovat věkový limit. Spodní hranice je 18 let. Horní věkový limit není určen.

Co by měl mít Survivor očima Ondřeje Novotného?

„Opravdový Survivor by měl mít hlavně znalost té hry!“ řekl pro web nova.cz moderátor soutěže Ondřej Novotný. „Hře ubližuje, když ji hraje někdo, kdo nezná pravidla. Vhodný kandidát by měl o hře vědět co nejvíc, pak je totiž největším přínosem jak pro hru, tak sám pro sebe.“

Pokud věříte, že právě vy jste nový Survivor, přihlaste se do castingu do nové řady nejdrsnější reality show světa Survivor a dokažte všem, že právě vy dokážete přehrát, přežít a přelstít!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady