Martin ze Survivor hledá lásku! Jaké jsou jeho podmínky?

Je na obzoru láska, která reality show přenáší? Martin z kmene Rebelů se nechal slyšet, že by mu nový vztah ani trochu nevadil. A jaké jsou jeho nároky?

„Nemám přítelkyni, do které bych byl zamilovaný a která by mi chyběla. A je to už dlouho, snad patnáct let. Takže teď je to šance pro vás, holky, které mě sledujete. Ale nechci žádnou zlatokopku,“ nechal se slyšet Martin krátce po polovině reality show.

Vypadá to, že po video odměnách a telefonátech s blízkými, kdy na ostatní čekala zpráva od partnerů a partnerek, zatímco on se pozdravil jen se svým bratrem, Martina píchlo u srdce.

Hromady srdíček

Najde se pro Martina nějaká vhodná partnerka? Podobnou otázku jsme položili i na sociálních sítích TV Nova a ženy začaly zhurta odpovídat. Bohužel mezi reakcemi nebyla zatím jediná, která by Martinovu výzvu vzala vážně. Za počet doručených srdíček a smajlíků by se ale Martin určitě stydět nemusel.

Kdo je Martin Konečný?

A kdo je vlastně slovenský bojovník, který všechny své úspěchy slaví pokřikem „Aru, aru, aru“? Krátce před odletem do Dominikánské republiky nám sdělil svůj životní příběh. „Nemám žádné přátele, protože je nepotřebuji. Taková je moje osobnost. Nepotřebuji s nikým sdílet, co mě trápí. Mě vlastně nic ani netrápí. Maximálně to, co si o mě myslí moje matka a zaměstnavatel. Nemám tedy žádného přítele na telefonu, kterému bych se svěřoval,“ což, ruku na srdce, nejsou předpoklady pro harmonický vztah.

Otevírám se každému

Možná se Martina zželí ženě, která vyhledává silné lidské příběhy. „Když jsem byl mladý, naši mě naučili, jak se mám chovat a nedělat si v životě problémy. I jak se chovat k ženám. Potom jsem byl nějaký čas v církvi, která mě naučila, jak jednat s lidmi. Jak se chovat, aby se lidé zpětně ke mně chovali tak jako já k nim. To to pro mě byla největší škola. Ale je pravda, že od té doby jsem se změnil a patnáct let už žiji mimo církev. Řekl bych až světsky a otevřeně. A to je možná moje chyba. Od té doby se totiž otvírám každému,“ dodal Martin střípek do skládačky jeho příběhu.  

​Najde se tedy pro Martina ideální polovička, která na něj po skončení reality show Survivor bude čekat s otevřenou náručí? Pokud mezi ženy, které Martinova nabídka zaujala, patříte třeba právě vy, neváhejte se nám ozvat přes sociální sítě TV Nova.  

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál, a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Je podle vás Martin kandidát na vítěze Survivor?

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady