Ženy, hry a flirtování u Rebelů v Survivor: Jak tráví volné dny?

Pro Rebely je Survivor téměř procházka růžovým sadem. Vyhrávají souboje o imunitu i odměny, a tak je prázdný žaludek moc netrápí. Své volné chvíle si tedy zpříjemňují různými hrami a debatami o všem možném.

Které hry se dají na ostrově hrát a co vtipného soutěžící Survivor 2023 z kmene Rebelů řeší?

Hádej, kdo jsi

Určitě všichni znáte hru, kdy si nalepíte papírky na čelo a hádáte postavu, kterou byste mohli být. Rebelové žádné papírky nemají, zato ale mají spoustu popela. Své identity mají tedy na čele napsané. Kdo dostal jakou postavu? Kulhy byl svou životní láskou Laurou, proto to pro něj ani nebylo těžké uhádnout. Kristian se na chvíli stal zápasníkem smíšených bojových umění Karlosem Vémolou. Adam bohužel nebyl Tarzanem, ale vrchním náčelníkem Apaču Vinnetou. Barbora schytala diktátora Adolfa Hitlera a podobně na tom byl i Jiří, který byl revolucionářem Stalinem. A Švanci? Tomu narostl nos, protože byl Pinocchio.

Ideální žena

Každý o něčem v životě sní. A kdy se o svůj sen podělit něž zrovna před spaním. Martin by totiž chtěl dívku. A má jasné požadavky: „Musí to být sportovkyně.“ A tak začalo poradenství ohledně flirtování. Jak by asi Martin oslovil dívku v posilovně? „Slečno, můžu vám poradit? Kdysi jsem byl trenér a vidím, že ty vztahovačky děláte špatně,“ říká, ale vstupují mu do toho Kristian i Barbora. „To je kravina, to je o tobě. Musíš být pozitivnější a zaměřit se na ni.“ Načež Švanci nabízí: „Až vylezeš ze Survivor, tak tě dám na na Instagram a řeknu, že hledáš ženu.“

Mnohem víc

Nesmíme také zapomenout na večerní zpravodajství Žanety, která vždy shrne vše, co se v kmeni událo. A nově také na pétanque, který si Rebelové vyrobili. Jen se podívejte.

​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady