Nový elán a krev v žilách v Survivor: Kulhy promluvil o přestupu k Rebelům

I když byl přesun do kmene Rebelů pro Kulhyho zpočátku šok, nakonec je rád, že byl zvolen právě on. Na kmenové radě se ho Ondřej zeptal na jeho pocity z nového kmene a Kulhy nešetřil chválou...

Jak už je Kulhymu blízké, do nikoho se ostře nepustil. Naopak se snažil zahladit rány na obou stranách.

Martin u Hrdinů

„U Hrdinů jsem strávil hodně dní. Rozhodně nechci, aby to vyznělo tak, že mi někdo nepřirostl k srdci. Každého z Hrdinů mám hodně rád, ale přece jen jsem se tam necítil moc dobře. Viděl jsem, jak si někteří k sobě našli cestu mnohem dříve,“ popsal Kulhy vztahy v kmeni Hrdinů. „Baví se spolu, mají společné záliby. A já jsem pořád nenašel mezi ně tu skulinku. A neříkám, že by mi k sobě zavřeli dveře,“ snažil se Martin uklidnit Hrdiny.

Kulhy u Rebelů

„Když jsem přestoupil k Rebelům, dostal jsem nový elán, byla to nová krev v žilách a velká vzpruha. Začal jsem se tam cítit dobře. A ačkoliv nevím, jaká tu byla atmosféra dva, tři týdny zpátky, nemyslím si, že teď by byla špatná,“ reagoval na odchod Jiřího na kmenové radě. „Samozřejmě tu má každý jiné názory, ale to ke hře patří. Ale nechodíme kolem sebe obloukem a máme se dobře. A tuhle sérii proher už musíme protrhnout. Rozhodně v kmeni necítím nic špatného a zlého.“

První dojmy

I když to teď u Rebelů vypadá jako sluncem zalité, krátce po tom, co Kulhy přešel do nového týmu, stejný názor neměl. „Stoprocentně mám terč na zádech. Rozhodně se považuji za jednoho z těch, kdo půjde do duelu. A právě proto jsem chtěl získat individuální imunitu,“ prozradil obavy Kulhy, zároveň ale pogratuloval Adamovi k získání nejcennějšího náhrdelníku na ostrově.  

​Jak se Kulhymu u Rebelů povede? A je právě on váš favorit na vítěze?

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a pátek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady