Laura a Nathan o favoritech v Survivor: Kdo je vidlák z šenku a kdo má šanci na výhru?

Čím více v Survivor klesá poměr tělesného tuku, tím vyšší je nervozita v kmenech. Průběh nejdrsnější reality show ve svém pravidelném streamu zhodnotili i Nathan a Laura Chrebetová – bývalý účastník Survivor a současná přítelkyně Martina z kmene Rebelů.

Koho vytipovali jako svého favorita a kdo má podle nich nejsilnější sociální hru? Zhodnoťte s nimi taktiku a připravte se na bouřlivý příliv nejnovějších dílů.

Moje favoritka vypadla

Ve streamu se Nathan nechal slyšet, že jeho velkou favoritkou byla Katka alias Kundosaki.  „Když jsem zjistil, že tam jde, tak jsem s ní mluvil. A fakt do toho šla na 100 %, nechala i práce. A mě strašně moc mrzelo, že musela jít pryč. Podle mě tam mohla ještě být.“ svěřil se Nathan v živém vysílání na Instagramu

​Kdo je tedy po vypadnutí Katky Nathanovým favoritem? Ve streamu s Laurou vyzdvihli hlavně Johanu, která si dokáže stát za svým a hru má skvěle rozehranou. Oba prý navíc měli radost, že to byla právě ona, kdo našel individuální imunitu. Zvláště když nad ní Jirka během hledání stál jako dráb.

Kdo má hru nejlépe rozehranou?

Zatímco si Johana buduje svou pevnou pozici už od začátku, Nathana i Lauru překvapila Karolína z kmene hrdinů. Po přehnaném útoku Báry sice byla chvíli za oběť, vždy se jí ale podařilo zbavit těch, kteří proti ní šli. „Hodně lidí píše, že je falešná, ale o tom ta hra je. Musíš dělat takové tahy. A já si začínám všímat, že ona má tu hru moc dobře promyšlenou,“ zhodnotila Laura.

​Řeč byla i o Švancim, který je překvapil ztrátou těhotenského bříška i velkým taťkovským klidem. „Švaci je takový tatino, vždycky všechno uklidní a má nadhled, ale překážkou mu podle mě bude to, že není moc falešný,“ odhadovala Laura s Nathanem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Martin jako buran ze šenku

Velký smích v obou naopak vzbudil druhý Martin z kmene Rebelů. Nathan zhodnotil nejen jeho negativní reakci na dopis od nejbližších, ale i to, jak moc trval na dodržování pravidel hygieny. Sám si přitom zásady slušného chování nebere k srdci. Podle Laury je Martin ten typ, který „pije pivo v šenku, přijde tam v galoších a pak se bude rozčilovat, že mu špatně položili příbor.“ 

Survivor 2023

​Soukolí hladu, vyčerpanosti i aliancí se zkrátka nepřestává točit.

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte každou středu a čtvrtek na TV Nova. Nebo s předstihem na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady