Tohle zatím Martin neví, svěřila se Laura: Co mu poslala v dopise, který v Survivor nedostal?

Hlad a beznaděj, kterou v posledních dílech zažívají členové kmenu Hrdinů, se přelévá i na diváky. A zvlášť obtížné je to pro nejbližší soutěžících, kteří musí sledovat, jak si jejich milovaní sahají až na samé dno.

Přesně to popsala na Instagramu i Laura Chrebetová z Love Islandu, která se momentálně musí vyrovnávat s nepřítomností Martina Kulhánka. Co mu poslala v dopise, který kvůli prohře nikdy neviděl? Jaké vzkazy od fanoušků ji povzbudily a co ji naopak pěkně dopálilo? Vše zjistíte v exkluzivním rozhovoru pro nova.cz

Kmen Hrdinů neprožívá zrovna radostné chvíle. Co pro vás bylo v posledních dílech Survivora nejtěžší sledovat?

Nejtěžší moment pro mě nastal ve chvíli, kdy měli soutěžící dostávat naše dopisy. Martinovi psal jeho kamarád a já, ale ten druhý dopis ode mě nedostal, protože prohráli souboj. A mě to strašně mrzelo. Hlavně když jsem viděla, jak moc se trápí. Bylo na něm vidět, že ho to trošku položilo. Stejně jako mě. To bylo v posledních dílech to nejtěžší.

Co v dopise, který jste Martinovi posílala, stálo?

Klasicky to, co mi i on vzkazuje přes obrazovku. Že nám tady strašně chybí a že jsme tady doma všichni v pohodě. Protože k nim se nedostanou vůbec žádné informace a já se ho snažila hlavně povzbudit. A dokončujeme dům, takže i o něm tam padla řeč. A v neposlední řadě jsem mu psala o jeho synovci, který se mu narodil. O něm Martin taky ještě ani neví. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený LAURA CHREBETOVÁ (@chrebetova)

Pod vaším příspěvkem se objevilo mnoho vzkazů od fanoušků. Byl mezi nimi nějaký, který vás zvlášť potěšil?

Těch vzkazů přišlo strašně moc. Hlavně od lidí, kteří to mají v životě o dost těžší. Mají třeba partnery nebo syny ve válce, na Ukrajině a podobně. Oproti nim je Martin „jenom“  na Survivoru, ale lidé mi i tak dokázali vyjádřit podporu. Chápali, jak se cítím, a posílali mi sílu. Vůči takovým lidem mě to i mrzelo, ale jak jsem psala v příspěvku, nechtěla jsem, aby mě lidé litovali. Jen jsem chtěla ukázat emoce.

Ty komentáře ale nebyly jen pozitivní...

Poslední dobou mě začaly vytáčet komentáře lidí, kteří psali, že je Martin uplakánek a že není chlap, když tam takhle bulí. Ale já jsem se snažila těm lidem říct, že se nikdo nedokáže vžít do situace, v jaké jsou tam oni. A vlastně ukázat i to, že já pláču a to mám kolem sebe přátele, rodinu a mám co jíst. A mám si vždy komu postěžovat. Martina to možná dostalo jako prvního, ale jak je vidět v těch dalších dílech, tak Švanci i Pepa, všichni tam už uronili nějakou slzu. A mně to přijde od lidí hnusné, když soudí někoho, komu je smutno po rodině. To je podle mě úplně normální. Ale musím říct, že 99 % těch lidí to chápalo a podporovali ho.

Survivor
Survivor  |  FOTO:  TV Nova

Dokážete už teď říct, co si ze Survivoru odnesete jako pár?

Někde vzadu v mysli mám to, zda to nebyla chyba, že jsme se tak rozdělili. Jeden i druhý přicházíme na to, že jeden bez druhého nedokážeme fungovat. Trošku jsme se ale myslím naučili nebýt na sobě tak závislí. A i když se to pak vrátí do zajetých kolejí, naučí nás to určité nezávislosti a samostatnosti.

Martin a Laura z Love Islandu  |  FOTO:  TV Nova

​Podaří se Hrdinům zlomit věčnou smůlu? A jak se ostrované poperou s náročnými výzvami, které pro ně Survivor chystá? Sledujte nejnovější díly už nyní na Voyo, nebo každou středu a čtvrtek na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady