Tohle jste o Rebelech ze Survivor 2023 nevěděli: Kdo se stará o jídlo a kdo je hlavní motivátor?

Také vás vždycky zajímalo, co se děje na ostrově, když soutěžící zrovna nebojují o odměnu nebo imunitu? Čím si krátí čas? U Rebelů se zábavy ujala Žaneta. A to poměrně originálně.

Možná si ještě pamatujete na večerní pohádky Ivy Pazderkové. ​Rebelové tentokrát vsadili na zpravodajskou notu. „Dámy a pánové, sedmý den je za námi, a proto jsou tu zde naše každodenní večerní zprávy,“ uvádí v roli moderátorky Žaneta každodenní zpravodajství z ostrova. „Máme za sebou krásný slunečný den, místy oblačno… právě sledujeme krásný západ slunce a přes den jsme nachytali spoustu mořských slimáků, které máme k večeři,“ dodává v úvodu Žaneta.

Recept na slimáky

Jako odbornice na ostrovní gastronomii se o slovo přihlásila Lída, která přidala recept na ostrovní večeři. „Na rozpáleném oleji zlehka orestuj mořské slimáky. Až zkřehnou, přilej vodu, přidej bílé fazole a vař půl hodiny. Při podávání zlehka zakápni pomerančovou šťávou.“ Na závěr se o slovo přihlásil nováček Kristian, který se pasoval do role motivátora a vyzval tým k vítězství v dalších soubojích. „Zítra jdeme vyhrát,“ zaznělo na závěr zpravodajství, za což ho celý tým odměnil potleskem.

​​Večerní zpravodajství pokračuje

To, že se zpravodajství v kmeni Rebelů ujalo, dokládá i video z devátého dne. „Máme za sebou odpočinkový den,“ uvedla večerní zpravodajství Žaneta. „Chytali jsme rybičky, donesli jsme tři zelené kokosy. Johanka Matym nám uvařili úžasnou večeři,“ popsal odpočinkový den Kristian.

Doprava

Vyslaný redaktor ze Slovenska, jak se sám Martin označil, přispěl se zprávami z dopravy: „Ulice u mozkovny je úplně přeplněná. Honí se tam myšlenky, jedna za druhou. Zato ulice k žaludku je poměrně prázdná, hlásí slabý provoz,“ popsal trefně nejstarší slovenský účastník situaci.

„Zítra je porazíme 5:0,“ dodal tentokrát na závěr Tomáš, který je podle naší ankety zatím nejžhavějším kandidátem na vítězství. Kdo zatím podle vás jasně míří k titulu Survivor 2023?

​​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady