Pobavená i naštvaná Iva Pazderková. S čím se nemůže od vyřazení ze show Survivor smířit?

Do druhého dílu pořadu zákulisního pořadu Na ostro(v) si moderátor Tomáš Zástěra pozval loňskou soutěžící, herečku Ivu Pazderkovou. Jak to bylo s vyprávěním pohádek a vrátila by se na ostrov?

V pořadu Na ostro(v) Tomáš Zástěra každý čtvrtek zhodnotí uplynulé díly Survivora, vztahy, souboje, obrovské chyby, které soutěžící udělali, a spolu s hostem rozebere jejich taktiku. Tentokrát jeho pozvání přijala Iva Pazderková.

Jak se změnil tvůj život po návratu z ostrova?

Výrazně, protože jsem se dlouho nemohla smířit s tím, že už tam nejsem.

Takže ty bys tam znovu jela?

Okamžitě! Kdyby teď někdo přišel z produkce a řekl mi, že letím, tak já letím!

Když jsem byl vedle tebe na ostrově jako soutěžící, měl jsem pocit, že ti tamní život vadí a že s ním máš trápení. Že na tebe lidi kolem tlačí. Nebylo to tak?

Já jsem doteď nepochopila, na základě čeho, jste si to mysleli. Já jsem byla spokojená. Sám jsi viděl, že permanentně něco dělám a zvelebuji, spokojená jsem nebyla jen tehdy, když někdo vytvářel dusno.

Což je ale součást té soutěže

No jasně! Ale to já jsem nevěděla, protože jsem blbá blondýna forever! Jela jsem tam přežít a užít si ty výzvy a těžkosti, což mě moc baví, ale zapomněla jsem na to, že se musí taktizovat.

Já jsem tě celkem rychle vyměnil za Johy. Pojďme se ti teď zpětně říct, jak to na tebe zapůsobilo? Já jsem musel udělat nějaké rozhodnutí jako kapitán.

To už byly vytvořeny aliance a já jsem v žádné nebyla, takže to bylo logické. Ale hrozně mě to naštvalo, protože jsem samozřejmě nechtěla jít do toho druhého týmu. Ale hra je hra. Přešla jsem a jela dál. Hned v první soutěži jsem naprosto fandila svým novým kolegům.

V letošní řadě Soňa, která teď vypadla, byla také mimo stojící. Nepochopila, že se tvoří aliance a myslela si, že to utáhne sama. Nebyla to špatná strategie? Neudělala bys to už teď jinak?

Ona to nebyla žádná strategie. Já jsem si myslela, že se to tam nějak vyvine. Ale už vím, že je potřeba Survivor nakoukat než tam jedeš a pochopit to. To všechno byla čistě moje nevědomost.

​Celý rozhovor si Ivou Pazderkovou o jejím působení v show Survivor i novém partnerovi, najdete ve druhém díle pořadu Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou.

​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady