Iva Pazderková září štěstím! Našla už podruhé lásku díky televizní show?

I když na jaře letošního roku Iva Pazderková přiznala, že se po šesti letech rozešla se svým partnerem Hynkem Lorencem, zdá se, že už si nyní užívá pozornosti jiného muže. Účast v pořadech TV Nova jí evidentně přináší štěstí – i nový objev totiž poznala během natáčení.

Všechno zlé je k něčemu dobré. A to platí u Ivy Pazderkové dvojnásob. Přestože si v reality show Survivor prošla peklem a nebála se přiznat, že zašla na hranici svých psychických i fyzických sil, soutěž jí přinesla do života to nejkrásnější. Survivor ji svedl dohromady s jedním z tvůrců pořadu Bertuğem Baloğluem, za kterým se vydala do Turecka. Ten neotálel a s Pazderkovou přidal na Instagram společnou fotku, kterou popsal výstižně – srdcem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Bertuğ Baloğlu (@bertugbal)

Pazderková ale není jediná, která si z nejdrsnější reality show odvezla něco navíc. Své o tom ví i kuchařka Chili Ta Thuy. Ta nedlouho po návratu z ostrova přiznala, že se na ostrově pořádně zakoukala. Pořady TV Nova lásce zkrátka přejí. I se svým bývalým přítelem Hynkem Lorencem se totiž Pazderková seznámila při natáčení show – Tvoje tvář má známý hlas.

​Pokud byste i vy rádi šli štěstí naproti a co nejdříve potkali svou spřízněnou duši, přihlásit se můžete do další reality show TV Nova, která k zamilování přímo vybízí! Love Island totiž ukázal, že nevytváří lásku pouze na oko, ale i tady můžete skutečně natrefit na toho pravého. A Laura s Martinem nebo Pítr s Gábi jsou toho jasným důkazem.

Přihlaste se už teď na Nova.cz/casting!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady