Navenek drsňák Josef, uvnitř citlivý Pepa. Po kom se mu v Survivor 2023 stýská?

Čas na ostrově se prodlužuje a s každým dalším dnem a hlavně nocí se soutěžícím víc a víc stýská po domově a jejich blízkých. I když bychom možná čekali, že víc slziček poteče u dámského osazenstva ostrova, vypadá to, že po domově víc strádají pánové.

Kdo nejčastěji vzpomíná na svoji partnerku a prolévá pro ni slzy? Jedním ze stýskavců je extravagantní youtuber Filip. Sice je to chlap jak hora, uvnitř něj se ale očividně skrývá citlivá duše. „Na přítelkyni myslím neustále,“ svěřil své pocity Filip, kterého se ostatní snažili ukonejšit tím, že teď už ho alespoň může přítelkyně sledovat v televizi.

Debaty u ohně

Toho se hned chytl Pepa. „Dneska se mi o mé snoubence zdálo,“ začal hrát na smutnou notu. To by ale nebyl Švanci, aby celou situaci neokomentoval s humorem sobě vlastním: „Já už jsem v takovém stádiu, že mně se zdá o jídle. Bylo to kuře s rýží. Proč se mi nezdá třeba alespoň o guláši?“

Situaci se snažila zachránit Karolína, která pochopila, že je drsňákovi Pepovi opravdu smutno. „Kdy se ti po ní stýská nejvíc? Přichází to ve chvílích, když je třeba ticho?“ vyzvídala. „Hlavně když nemáme co dělat, ale myslím na ni pořád. Jak je doma, jestli je všechno v pořádku. Ještě jak je těhotná, tak jestli nemá nějaké komplikace. Ale doufám, že kdyby byly, tak mi dají vědět,“ svěřil se Pepa.  

Téma stýskání v něm očividně probudilo vzpomínky na domov, a tak se o své snoubence rozpovídal ještě druhý den při debatě s Martinem. Ten zase postrádá svoji partnerku Lauru, kterou si našel díky reality show Love Island.

Zásnuby před odletem

„Zasnoubili jsme se těsně před tím, než jsem odletěl,“ svěřil se na kameru Pepa, který kromě partnerky postrádá i zbytek své rodiny. „Myslím na babičku, na dědu. Chtěl bych alespoň malinkou zprávu, že jsou v pořádku, protože já na ně myslím, každý den,“ dodal se slzami v očích.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a každou středu a čtvrtek i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady