4. díl Survivoru? Ryby, plavky, kolaps!

Co přinesl už čtvrtý díl pořadu Survivor Highlights? I tentokrát jsme odhalili neodhalené a odtajnili neodtajněné!

V dalším díle show Survivor 2023 nám Martin představil nové plavky, Hrdinové se pustili do chytání ryb, proběhl dramatický souboj o imunitu a na závěr všeho i smutný závěrečný duel...

Plavky a ryby

Kromě drobností z každodenního ostrovního života nám čtvrtý díl odhalil Martinovy slušivé plavky. Také čím dál tím větší zamotávání se do nových a nových aliancí...A Hrdinové se pustili i do lovu ryb! K našemu překvapení velmi úspěšně.

Souboj o imunitu

V imunitním souboji si všichni sáhli až na dno, až to se Žanetou seklo. Hodina stání na sluníčku prostě unaví. Odměnou, a to nejen pro ni, bylo vítězství Rebelů, což Hrdiny poslalo na kmenovou radu.

​​Kmenová rada

Ta zasedla a rozhodla, že se proti sobě v duelu postavila vládkyně sociální hry Karolína a milovnice „novodobé psychologie“ Soňa. Štěstí tentokrát přálo Karolíně, druhou vypadlou ze soutěže Survivor je tedy Soňa. Která se se soutěží rozloučila dojemnou řečí k její dceři.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady