• Pořady
  • Survivor
  • Drsné podmínky, krádež i přetahovaná v Survivor: Co se stalo v druhém díle?

Drsné podmínky, krádež i přetahovaná v Survivor: Co se stalo v druhém díle?

Soutěžící Survivor hned první noc zakusili, jaké to je být v opravdu drsných podmínkách. Ostrov se s nimi totiž už od začátku vůbec nemazlí a ani mazlit nebude.

Pojďme se společně podívat, co všechno soutěžící z kemen Hrdinů a Rebelů potkalo ve druhém díle.

Nejhorší noc v životě

První noc na novém místě bývá nezapomenutelná. Totéž jistě potvrdí i osazenstvo obou kmenů. Survivor se s nimi totiž nemazlil a přivítal je s velkou parádou – pořádným deštěm. Jednu výhodu to ale mělo, mohli si velmi snadno odpovědět na otázku, kolik toho jejich nově postavený přístřešek vydrží. Bohužel sami zjistili, že téměř nic. Všichni soutěžící z toho byli zoufalí a došlo i na slzy. Pro Švanciho to byl moment, jaký ještě nezažil. Hrábl si na úplné dno.

Krádež jídla hned ve druhém díle!

V prvním díle se kmeny setkaly v souboji o odměnu, a to konkrétně o brambory. Vycházelo to na dvě brambory na osobu. Jenže mohl někdo očekávat, že někdo neví, že se brambory vaří v celku? Bára z kmene Hrdinů to jednoduše nevěděla. A tak si své brambory rozpůlila. A ostatní ji následovali. Sice byly brambory uvařené rychleji, ale soutěžící ztratili přehled o tom, kolik jich kdo snědl. Soňa byla dokonce natolik zmatená, že snědla polovinu brambory, která jí nepatřila. Čí byla? No přece Pítra, který si ji pečlivě střežil a uctíval. Příště si jídlo třeba bude hlídat víc.

Přetahovaná

Souboje o odměnu jsou oblíbené, protože na jejich konci čeká soutěžící něco skvělého, ale pokud prohrají, vlastně o nic nejde. Naopak do tuhého jde v souboji o imunitu, protože nikdo nechce jít domů, a ještě k tomu opustit ostrov jako první. Oba kmeny se navzájem přetahovaly. Doslova. Dva členové kmenu proti dvěma dalším. Kdo se první přetáhne ke kraji a vytáhne vlajku, vyhrál bod. V soubojích soutěžící ronili pot a krev. Nechyběl křik, žíly na čele ani nějaký ten úraz. A kdo nakonec zvládl pětkrát přetáhnout druhý kmen? Hrdinové.

První kmenová rada

Po prohře v souboji o imunitu nezbývalo Rebelům nic jiného než jít na kmenovou radu. A bylo jasné, že se z ní vrátí o jednoho člena lehčí. Jejich rozhodování ale nebylo tak těžké. Lídě křuplo v zádech, a tak sama uznala a řekla, ať ji její spolukmenovci napíšou. Ti ji vzali za slovo a opravdu to udělali. Jenže tím to nekončí, osoba zvolená kmenem jde pak do duelu. A kdo vybere toho, kdo půjde s ní? Tady vybíral Martin, protože vyhrál individuální imunitu a jeho volba byla jasná. Tereza.

Kdo s koho

V duelu se utkaly Lída s Terezou. Úkol byl jednoduchý – dopravit přes síťovaný oblouk tři balónky. Ta, která je dá z jedné strany na druhou dřív a rychleji, vyhrává. Druhá v soutěži končí a vypadává. Ten večer odešla Tereza. S posledním balónkem zazmatkovala a dvakrát jí spadl, což ji stálo místo v Survivor. Stala se tak první vypadnutou. A jak sama řekla: „Odjíždím jako první vyřazená, poražená.“

​A jste zvědaví, kdo odejde z ostrova jako další a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a nebo každou středu a čtvrtek večer na TV Nova!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady