• Pořady
  • Survivor
  • Survivor atletky Terezy? Cesta domů a čekání na kufry!

Survivor atletky Terezy? Cesta domů a čekání na kufry!

Vzhledem k velkému počtu hejtů na sociálních sítích to vypadá na úspěšný začátek show. Vše je tedy v pořádku, pojďme si projít to nejdůležitější ze třetího dílu Survivora. Tady máte ty NEJ momenty!

Lída se vrátí z duelu, čeká nás souboj o odměnu a překvápko, které zamává vztahy ve hře!

Lurdy na ostrově

Lída se jako vítězka vrátila z duelu s Terezou…a stal se zázrak! Nesnesitelná bolest zad je jako zázrakem pryč, což dokázala velmi zajímavým a osobitým způsobem. Udělala pár dřepů a začala běhat po čtyřech.

Odměna za všechny prachy

Kdybyste si měli vybrat mezi pizzou, imunitou nebo novým členem vašeho kmene, co byste zvolili? Pokud byste byli v kůži soutěžících Survivor 2023, jistě byste jednoznačně volili pizzu. Ale jak říká Ondra Novotný: „Jak už to v životě bývá, to, co nechcete, život přináší!“

A tak z člunu na ostrov vyskákala čtveřice nováčků. Do každého kmene přišli dva noví soutěžící.

​A naši milí nováčci nám rovnou zasáhli do děje! Měli si vybrat mezi nápovědou pro skrytou imunitu a dvěma hamburgery. Asi netřeba říkat, co mělo u vyhladovělých ostrovanů větší úspěch.

Survivor na letišti

Prvním soutěžícím, který opustil show Survivor 2023, je atletka Tereza. Ta v soutěži vydržela pouhé čtyři dny a zdá se, že opravdický Survivor pro ni začal až cestou domů. „V prvním případě šlo o emergency případ, takže moje místo připadlo nějakému urgentu. Bylo nás víc takových, odvezli nás na hotel, kde jsme čekali do druhého dne, kdy jsme měli letět letem ve stejný čas,“ vysvětluje Tereza.

​„Druhý den jsem tedy čekala ve stejný čas na gateu, který pořád neotvírali. Nakonec z nich vypadlo, že třetina letadla vůbec nepoletí, protože nešel otevřít exit. Naštěstí si ale nemohli dovolit nechat mě na letišti druhý den po sobě, tak mě přesadili na jiné místo. Ale kvůli tomu, že museli všechny kufry vyndavat a zase nandavat do letadla, jsme přilétli se zpožděním do Paříže, kde jsem nestihla přestup. A když jsem konečně doletěla do Česka, tak mi bylo řečeno, že nemám kufr. A nemám ho dodneška,“ popisuje Tereza svoji cestu z Dominikánské republiky, kterou následně v jednu ráno oslavila svíčkovou od maminky.

Highlight z ostrova

Přesto na své krátké působení v soutěži ráda vzpomíná: „NEJ okamžik byl asi když mě Matěj objímal,“ vzpomíná Tereza na okamžiky po duelu. „Já jsem v ten moment byla tak na dně a tohle bylo tak hezký, že to bych asi označila jako highlight!“

Jak se Tereze dařilo v soutěži si připomeňte ve videu:

​​​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady