Půl roku jedl jen salát a maso: Vyplatí se to Kristianovi v Survivor 2023?

Fanoušek reality show Survivor Kristian se konečně dočkal. O účast v soutěži se pokouší už několik let a konečně se na něj usmálo štěstí.

Jak se Kristianovi bude dařit? Ovládne znalec Survivor sociální hru na ostrově?

Co je tvou předností, kterou hodláš v Survivoru nejvíce uplatnit?

Vždycky jsem měl trochu prořízlou pusu, co se týče komunikace s ostatními lidmi, a nedělá mi to problém. Dříve jsem pracoval jako číšník, pak v době lockdownů nějakou dobu také v realitce a teď jsem pracoval jako obchodní zástupce. Takže jsem byl s lidmi ve styku na denní bázi a mohu říct, že mám na ně i dobrý odhad. To mi myslím může hodně pomoci, co se týče i vztahů v kmeni a v té sociální hře, kterou považuji za zásadní. A samozřejmě neopomíjím i fyzickou kondici. Už více než tři roky pravidelně cvičím a běhám, takže i po této stránce jsem myslím na soutěž dobře připraven.

Do Survivora jsi se neúspěšně hlásil už v minulé řadě. Co tě na této soutěži tolik láká?

Já jsem se vždycky chtěl zúčastnit nějaké reality show. I kamarádi mi vždycky říkali, že jsem typ, který se do televize hodí. Ve volném čase se věnuji i modelingu a mám za sebou i menší role v seriálech. Takže tou prvotní motivací bylo i to, že mě ten televizní svět baví. A Survivor mě ze všech reality show zaujal nejvíce, protože v něm hraje hlavní roli ten aspekt přežití v přírodě. Já už jsem si něco podobného letos vyzkoušel, byli jsme s kamarádem na třídenním pochodu po horách, ušli jsme mnoho kilometrů s těžkými batohy na zádech, a i jako malý kluk jsem chodil do turistických a přírodovědných kroužků. Takže i z tohoto důvodu je pro mě tato reality show ideální a jsem rád, že to tentokrát vyšlo.

Survivor
Účastník soutěže Survivor 2023 Kristian Kundrata  |  FOTO:  TV Nova

Jaké sportovní disciplíny budou pro tebe nejvhodnější? Na co si nejvíce věříš?

Kdybych měl vybrat jednu, tak si nejvíce věřím v parkouru. Na překážkových tratích bych mohl být dobrý i kvůli tomu, že jsem hodně soutěživý a nesnáším prohry. Myslím, že díky tomu budu fungovat v týmu i jako dobrá morální podpora. 

Jak se s prohrami vyrovnáváš? Dokážeš se přes ně snadno přenést?

Jak kdy. Musím se přiznat, že někdy se s ní vyrovnám dobře, řeknu si, nevadí, jdeme dál. Ale umím si představit, že pokud bych například prohrál v rozhodující bod v souboji, tak to pro mě úplně snadné nebude. Ale je těžké teď říct, jak se v konkrétní situaci skutečně zachovám.

Čím si myslíš, že zaujmeš diváky? Proč by ti měli fandit?

Myslím si, že by mě mohli mít rádi, protože jsem férový, jednám s ostatními napřímo a nejsem typ, který by někoho za zády pomlouval. Ze začátku ale budu v tomto ohledu určitě opatrnější a nebudu chtít s někým přijít hned do křížku. Ale pokud mě někdo naštve tak mu to v klidu povím. Takže věřím, že by mě diváci mohli mít rádi za mou upřímnost. A také jsem celkem veselá kopa, rád ostatní bavím a dělám srandičky. Některým divákům by se také mohla líbit má soutěživost, budu se snažit odvést maximum jak pro sebe, tak pro tým, zkrátka chci být plnohodnotným hráčem na všech úrovních.

Jaké role se chceš v rámci kmenu ujmout? Budeš lídrem, nebo se spíše vidíš jako tichý pozorovatel?

Určitě jako lídr. Neumím stát jen tak v pozadí. Už teď si v hlavě snažím představit situace, kterým budeme čelit, jak ostatní budu motivovat a jak se na boje připravit.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady