NEJ momenty z druhého dílu Survivor 2023? Deprese z deště, Wolverine i hýkající Martin. Prostě highlighty!

Těšili jste se? Už nemusíte! Máme pro vás opět výběr toho nejlepšího, nejšílenějšího, nejděsivějšího, nejbláznivějšího… Prostě všeho nej z nejdrsnější reality show světa Survivor. Tedy highlighty!

A i tentokrát budou plné krásných lidí ve velmi lichotivých situacích. Zaměříme se na první souboj o imunitu, propršenou noc i superschopnosti našich soutěžících.

Souboj o imunitu

A vezmeme to pěkně od Martina. Možná jste si všimli, že nám slovenský soutěžící už od letiště vykřikuje podivná hesla. Ano, hýká! A jak říká Andrea: „Ten, co nic nedokázal, tak teď nejvíc hejká.“

Survivor 2023

Zato hodně toho předvedl Vašek, který si sáhl pěkně na dno… Prostě Survivor! A tentokrát i pěkně bolavý Survivor! Otisky z prvního souboje o imunitu jsou patrné nejen na Vaškových očích, ale i na odřených Filipových zádech. Ve stejném souboji se předvedl i Tomáš, který se nám začal proměňovat ve filmového superhrdinu Wolverina.

Noc plná deště

Další noc na ostrově byla ve znamení deště. A hodně velkého a dlouhého deště. Soutěžící to v noci tak spláchlo, že se to podepsalo nejen na jejich náladě, ale také na Bářině „cukání“.

Miss zadek

A tečka na zadek. Tedy na závěr. Tanečnice Johanka nám v posledních dnech boduje v bulváru jako soutěžící s nejhezčím zadkem! Nic proti, nejedna divačka (i moderátorka) závidí, ale to milý bulvár neví, že Johanka není jenom „hezký zadek“. Ona je i koučka! Což předvedla v rozhovoru s psychicky rozhozenou Hankou.

Vyhraje Survivor 2023 podle vás právě ona? Nebo někdo úplně jiný?

​​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Program Survivor 2023 pokračuje! Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady