Budoucí právnička Barbora v Survivor 2023: Co pro ni bude nejtěžší?

Kmen Rebelů se rozrůstá o nové hráče. Jedním z nich je pohledná studentka práv Barbora. Proč se rozhodla zúčastnit nejdrsnější reality show světa Survivor, když spíš vyhledává pohodlí a komfort?

Barbora přijela na ostrov Survivor až ve třetím díle. Co o sobě prozradila?

Jak by ses představila?

Jmenuji se Barbora Krčálová je mi 21 let a aktuálně studuji Právnickou fakultu v Brně. Ve svém volnu ráda cestuji, sportuji a trávím čas s kamarády.

Jak se to stane, že se budoucí právník přihlásí do Survivoru?

Je to asi trochu překvapivý, možná i pro mě. Ale nemyslím si, že by mi to v mé budoucí práci nějak uškodilo. Vzhledem k tomu, že studuji a nemám žádné větší závazky, řekla bych, že je teď pro mě ideální čas si něco takového vyzkoušet. Těším se, že zažiju něco nového.

Proč tě láka zrovna tak extrémní soutěž? Ke studentce práv se něco takového úplně nehodí.

Právě si myslím, že se to k tomu docela hodí, protože oboje je hodně o komunikaci s lidmi a o tom umět si něco vyjednat. V mnoha věcech se to samozřejmě zásadně liší. Ale možná právě proto mě láká si něco tak jiného a extrémního vyzkoušet.

Survivor
Účastnice soutěže Survivor 2023 Barbora Krčálová  |  FOTO:  TV Nova

Do Survivoru většinou chodí dva typy lidí, sportovní nadšenci nebo naopak stratégové, kteří umí dobře komunikovat s lidmi. Jaký typ jsi ty?

Asi tak půl na půl. Řekla bych, že jsem na tom sportovně dobře, ale v Survivoru je velká konkurence, takže nakonec budu asi takový průměr. Ale uvidíme. Stejně tak s tou komunikací. Osobně bych řekla, že jsem mix obou typů.

Myslíš, si že jsi připravená na extrémní podmínky, které tě v Survivoru čekají?

Myslím si, že nikdo nemůže být před touto soutěží zcela připraven. Řekla bych, že ta zkušenost je nakonec téměř nepředvídatelná.

Co myslíš, že pro tebe bude nejtěžší?

Řekla bych, že horší než místní podmínky, pro mě bude odloučení od přítele.

Co říká přítel na tak dlouhé odloučení?

Nikdy jsem takhle dlouho pryč nebyla. Takže přítel říkal, že mu určitě budu chybět, ale podporuje mě v tomto rozhodnutí.

Máš už promyšlenou taktiku?

Úplně ne, přizpůsobím se tomu, jak se to bude na ostrově vyvíjet. Podle mě se to nedá naplánovat předem.

Jsi raději mezi lidmi nebo potřebuješ svůj prostor, třeba právě po nějakém extrémním zážitku?

Doma jsem raději ve skupině mně blízkých lidí. Na ostrově to bude úplně nová situace, ale stejně předpokládám, že bych si raději vybrala společnost. Věřím, že si spoustu věcí dokážu vyřešit v hlavě, nehledě na prostředí.

Máš z něčeho obavy? Třeba nějaká fóbie ze zvířat? Hlad?

Fóbii ze zvířat myslím, že nemám. Třeba pavouků se nebojím, ale pavouci v Čechách budou asi dost jiní než pavouci v Dominikáně. Na hlad jsem zvědavá, ale věřím, že budu schopná se adaptovat. Vlastně se na to budu snažit připravit už dopředu. Docela mě děsí pocit nevědomosti, že nevíš, co se děje v okolním světě. A po několika měsících vůbec nevíš, do čeho se vracíš.

Jak se budeš připravovat na nedostatek jídla?

Mám to naplánované tak, že chci jíst menší porce nutričně bohatého jídla, abych si zvykla na malé množství, ale zároveň neztrácela hmotnost už před soutěží.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady