Nový ročník soutěže Survivor Česko & Slovensko dnes startuje na Voyo. 20 soutěžících, 80 dní a jen 1 vítěz!

Na půstem ostrově se již dnes proti sobě postaví dvacet těch nejodvážnějších osobností Česka a Slovenska. Hrdina i rebel dřímá uvnitř každého z nich. Rozhodli se opustit své blízké, domovy i pohodlí a místo toho čelit extrémnímu počasí, hladu, fyzickým výzvám a psychickému tlaku v jedné z nejdrsnějších show na světě a poprat se o pohádkovou odměnu 2,5 milionů Kč.

„Jsem moc rád, že mohu říct, že máme za sebou velmi dobrý start, možná že vůbec nejvyrovnanější pole soutěžících. Tím pádem myslím, že se můžeme těšit na hodně favoritů, hodně překvapení a hodně zklamání. To se dostavilo už i na samotném začátku. Řekl bych, že je to velmi zábavná série hned od prvního dne a věřím, že to tempo udržíme,“ říká průvodce pořadu Ondřej Novotný.

První epizoda Survivor 2023 je už nyní na Voyo

Diváci se již v první epizodě mohou těšit na hru o odměnu a hlavně nastěhování kmene Rebelů i Hrdinů na jeden z ostrovů v Dominikánské republice. Někteří, aby se na ostrov dostali, museli skočit z vrtulníků přímo do moře. 

​První díl Survivor je už nyní online na Voyo. Na obrazovkách televize Nova ho diváci uvidí za týden, 1. února ve 21:35. Pravidelně svou oblíbenou reality show budou moci sledovat vždy ve středu a ve čtvrtek večer.

Survivor
Survivor FOTO:  TV Nova

Bonusové pořady k Survivor 2023

Show Survivor Česko & Slovensko doplní dva bonusové formáty na webu Nova.cz. Na ostro(v) s Tomášem Zástěrou bude moderovat oblíbený moderátor Evropy 2 a loňský soutěžící. Druhý pravidelný pořad se jmenuje Highlights s Evou Hronkovou, který ukáže to nejzajímavější, nejšílenější, ale třeba i nejděsivější... Zkrátka všechna nej, která s sebou nejdrsnější reality show světa Survivor přináší.

Už máte mezi soutěžícími svého favorita?

Program Survivor 2023 pokračuje, bonusová videa k show najdete na webu nova.cz.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady