Pavlína klame tělem. Čím blonďatá kráska v Survivor 2023 jistě překvapí?

Do člene Hrdinů přibyla nová soutěžící, půvabná blondýnka Pavlína. Jak je na své působení v nejdrsnější reality show světa připravena?

Pavlína v soutěži Survivor nebyla od začátku, přijela ve třetím díle. Co o sobě prozradila?

Studuješ mediální komunikaci. Bude ti to nápomocné v soutěži?

Myslím, že spoustu věcí využiju. Umím být diplomatická, projevovat se jen když je to potřeba a v médiích jsem se naučila, že občas je fajn dát zpátečku, ale je dobré mít ostré lokty.

Jak bys chtěla na diváky působit?

Asi budou dvě skupiny diváků. První ocení hru a strategii a druhá lidskost. Survivor je ale hra a nikdo, kdo bude lidský, nevyhraje.

S jakou taktikou jdeš do Survivoru?

To je těžké, protože záleží, jací lidé tam budou. Ale já nejsem člověk, co by moc taktizoval. Vůbec nechci ubližovat lidem. Možná lidskost a emaptie budou spíš mým hendikepem.

Survivor
Účastnice soutěže Survivor 2023 Pavlína Sigmundová  |  FOTO:  TV Nova

Jak zvládneš být bez telefonu?

Upřímně se na to těším. V poslední době na telefonu nejsem tak často jako tomu bylo dříve. A Survivor beru jako očistu. Jediné, co mi vadí, že se nebudu moc bránit na sociálních sítích. Určitě vzniknou nějaké kauzy, hádky a my nebudeme mít možnost říct, proč jsme zvolili nějakou strategii, proč jsme nějak jednali.

Jací lidé tě obecně štvou?

S lidmi mít problém nebudu. Studovala jsem různě v zahraničí na školách, kde jsem se musela aklimatizovat na prostředí, na nové lidi, nové povahy. Toto by mi problém dělat nemělo.

Čeho se nejvíc obáváš?

Bude šok nemít jídlo. Nevím, jak na to bude moje tělo reagovat. Jinak moc obavy nemám. To prostředí je mi blízké a těším se na to. Ale myslím, že strachy budou přicházet postupně.

Budeš se na nedostatek jídla nějak připravovat?

Někdo říká, ať jím víc, jiný zase, ať jím méně. Každé tělo asi reaguje jinak. Musím to zkonzultovat se svým trenérem.

V čem myslíš, že můžeš být pro svůj tým nejvíce užitečná?

Fyzicky a psychicky jsem připravená, ale uvidíme, zda mi kondice a vytrvalost vydrží. Je to ale asi hodně o nastavení v hlavě. Když se člověk rozhodne, že si pro vítězství jde a nebojí se toho, tak může vyhrát.

Jsem z vesnice. Na hodně věcí jsem připravená. Nebojím se ničeho. Neštítím se žádných zvířat. Založit oheň, vařit nebo chytání ryb by pro mě neměl být žádný problém.

Co ti bude nejvíc chybět?

Jediný, co mi bude chybět je moje rodina, kterou miluju.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady