NEJ momenty ze show Survivor? Broučí hody i skoky do moře. Prostě highlighty!

Už jste na webu nova.cz objevili skvost s názvem Survivor Highlights? A ptáte se, co to vlastně je? Z každého dílu pro vás chystáme výběr toho nejlepšího, nejšílenějšího, nejděsivějšího, nejbláznivějšího… Prostě všeho nej z nejdrsnější reality show světa Survivor. Tedy highlighty!

V prvním díle nás čeká adrenalinový příchod, první souboj o odměnu i zabydlování na ostrově. 

Survivor Highlights

Ani ne tak pro nás jako pro Soňu a Švanciho byl první highlight už samotný příjezd, respektive přílet na ostrov. Oba dva překonali sami sebe, nasedli (i přes svůj odpor k létání) do vrtulníku a pak z něj i vyskočili. Dáváme palec nahoru!

​​Souboj o odměnu

Obrovský potlesk si zaslouží Jirka, který zazářil v prvním souboji o odměnu. Svému týmu vyhrál zásoby na první dny. A závěrečné Boltovo gesto určitě udělalo radost Karolíně Krézlové z týmu Hrdinů.

Účastníci Survivoru bojují o oheň
První souboj v Survivoru  |  FOTO:  TV Nova

​Co udělal Filip?

Kapitola sama pro sebe je modrovlasý… růžovovlasý… vlastně teď už fialovlasý Filip. Youtuber prostě „sežral“ švába. A očividně v tom hodlá pokračovat.

Jak rozdělat oheň? 

​Hrdinský kousek Pítra? Ten stojí za vidění. Bývalý účastník reality show Love Island před odjezdem studoval na YouTube, jak rozdělat oheň bez škrtadla. Vzal pokličku a... oheň je tu! A to se mu vysmál i Ondra Novotný

​První aliance?

Svatá trojice na závěr. Myslíme Žanetu, Jirku a Tomáše. Že by nám tu začala vznikat první aliance? A kdy už jsme u Žanety, vypadá to, že si slečna na noční koupání zapomněla vzít spodní díl od plavek. Vyhraje Survivor 2023 podle vás právě ona? Nebo někdo úplně jiný?

​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady