Vítěz Love Islandu se ničeho nebojí. Jedna věc jej ale v Survivor 2023 určitě potrápí!

Konec spekulacím! Jedním z nově příchozích členů do soutěže Survivor 2023 je vítěz Love Islandu a nyní nový člen kmene Hrdinů Martin Kulhánek.

Martin na ostrov připlouvá už ve třetím díle. Co prozradil?

Dříve ses živil rukama jako svářeč. Myslíš, že ti to k něčemu pomůže v Survivoru?

Nejsem si jistý, že tam narazím na železo nebo nějaký kov. Ale zručný jsem. Určitě nejsem ten, kdo drží v ruce jen telefon. Vlastně pořád něco dělám. Po návratu z Love Islandu jsme s partnerkou koupili byt a celý jsme ho předělávali. Pak jsme ho prodali a koupili jsme si baráček, takže jsme zase hodně pracovali tam. Doufám, že spoustu mých dovednosti využiju.

Survivor je po Love Islandu tvá druhá reality show. Co se ti na tomto konceptu líbí?

Do Love Islandu jsem se nepřihlásil, protože miluji reality show, ale prostě nemohl jsem si najít přítelkyni a nebyl jsem schopný se zamilovat. Vlastně jsem ani nevěřil, že mě vyberou a nakonec to dopadlo, jak to dopadlo a změnilo mi to život. A Survivor jsem loni sledoval kvůli Nathanovi a pamatuji si, že jsem si řekl, tohle je show, kde bych rád byl. Strašně jsem všechny obdivoval a nedokázal jsem si sám sebe na jejich místě představit. Když jsem ale tu možnost zúčastnit se dostal, tak jsem se rozhodl, že to zkusím. I partnerka Laura mě v tom rozhodnutí podpořila.

Survivor

Jaká byla přesně její reakce, když jsi jí oznámil, že s ní možná čtvrt roku nebudeš?

Byla vedle mě, když mi volali z Novy. Její první slova byla: „Ty kokos, mě bolí břicho.“ Ale podpořila mě. Je smutná, že budeme od sebe, protože spolu trávíme skoro veškerý čas.

Co bude těžší – získat ženské srdce v Love Islandu, a nebo přežít v džungli?

To vůbec nevím. To je zajímavá otázka. Obojí je náročné a těžké. Co se týče Love Islandu, to beru, že to byla velká souhra náhod, že jsme se tam potkali. To je skoro až k neuvěření.  A co se týče Survivoru – před spaním si představuju, jak tam budu existovat, jak nebudu mít jídlo. Nastavuji si hlavu, že tam nejedu na dovolenou, ale jedu tam bojovat.

Jak chceš působit na lidi?

Když jsem letěl na Kanáry, chtěl jsem být sám sebou, chovat se přirozeně. Na Survivoru to asi nejde. Snažit se vyjít dobře s každým, rovná se sebevražda. Přiznám se, že trošku se bojím, zda se dokážu přenastavit. Nebojím se hmyzu, hladu, ale bojím se, že budu muset intrikovat a domlouvat se za něčími zády.

Myslíš, že máš šanci vyhrát?

Každý má šanci vyhrát. Já tam jdu dát do všeho sto procent.

Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady