Nástrahy Survivor 2023? Déšť i první zranění!

První týden show Survivor 2023 je za námi a naši soutěžící bojují s prvními nástrahami ostrova. Déšť, zima, nepohodlí i první zranění. Komu dává nejdrsnější reality show světa nejvíce zabrat?

To, čeho se Švanci nejvíce bál, se stalo skutečností. Dolehla na něj tíha nepohodlí a spaní venku. A navíc v dešti. V tom všem rozhodně nebyl sám. Podívejte se, jak soutěžící reagovali na deset hodin trvající déšť.

Švanciho noc hrůzy​

„Střídavá a dynamická,“ tak popsala diplomaticky Johana noc plnou deště, která asi nejvíc potrápila Švanciho. „Byla to nejhorší noc v mém životě,“ popsal bývalý fotbalista bezesnou noc pod přístřeškem a dodal: „Katastrofa se vším všudy. Furt, furt, furt pršelo! To už nebyl ani déšť, myslel jsem si, že mě Pepa polévá kýblem.“ Na závěr ale dodal, že svůj kmen obdivuje, protože se k situaci postavili čelem. „Začali jsme udržovat oheň a zahřívat se. Nakonec proběhl i nějaký menší spánek, ale náš přístřešek dostal za uši a musíme ho předělat.“

Odstoupí Pepa ze soutěže?

Ačkoliv jsou soutěžící na ostrově jen pár dní, už se na nich začíná odrážet zmíněné nepohodlí. Kromě únavy a hladu došlo i na první úrazy. Koho už potrápilo zdraví?

První úraz se stal Soně při prvním souboji o imunitu. Špatně se opřela o koleno a bolest byla na světě. Naštěstí vše dobře dopadlo a Soňa může v soutěži dál pokračovat.

„Jdu vám říct, že musím soutěž ukončit,“ oznámil Pepa Kateřině a Báře. Naštěstí šlo jen o vtip a jeho zranění, které si způsobil mačetou při sekání kokosu, nebylo až tak vážné. 

S největší bolestí ale bojuje nejstarší soutěžící letošní řady Lída. Tu začala trápit záda, až váhala, jestli kvůli tomu neukončí svoje působení v soutěži. Svoje trápení oznámila ostatním členům kmene Rebelů, což ji dovedlo až na kmenovou radu. Nakonec se ale rozhodla zabojovat a tak z duelu vyšla vítězně a poslala domů atletku Terezu

​Survivor 2023

Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady