Petr Švancara v Survivor ztratil Maradonu: Vrátí se mu jeho dres?

Do Survivoru si berete oblečení, o kterém víte, že vám nebude vadit, když si ho zničíte. Petr Švancara si ale vzal svůj oblíbený dres legendárního fotbalisty Diega Maradony. Moc dlouho ho na ostrově neměl...

Kam se poděl jeho dres? A podařilo se mu ho najít?

Okamžik ztráty

Byl pěkný den, slunce krásně svítilo a Švanci si řekl, že se půjde vykoupat. A to ve svém milovaném dresu. Ten si následovně sundal a umyl. Pak si ho chtěl hodit na břeh. Avšak dres na místo určení úplně nedoletěl. A náhle byl fuč!

Nález

Uplynula hodina a Švanci přichází do tábora s hlasitým: „Přátelé, je to tady! Je na světě a je vypranej! Byl v prádelně, schovával se.“ A nebyl by to Švanci, aby neřekl nějakou perlu: „Takže v tom nevidím problém. Problém je ale Soňa, kde je?“

Petr Švancara a jeho dres
Survivor - Maradona dres  |  FOTO:  TV Nova

​​Není to dres, je to štěstí

Intenzivní hledání se vyplatilo, dres je zpátky ve hře. Švanci se může radovat. Je to totiž jeho talisman, jeho štěstí a taky jeho oblíbená věc. I celý kmen je spokojený. Na Maradonu si totiž už všichni zvykli. A někdy dokonce někdo řekne Švancimu Diego.

​Jste zvědaví, jak se bude Survivor vyvíjet dál a nechcete promeškat žádnou epizodu? Tak se mrkněte na TV Program.

​Zajímá vás, co se řeší na sociálních sítích okolo show Survivor 2023? Sledujte pravidelně pořad Highlights s Evou Hronkovou, který vychází na nova.cz každou středu a čtvrtek. Exkluzivní obsah pro vás chystá i moderátor Tomáš Zástěra v pořadu Na ostro(v).

Show Survivor Česko & Slovensko sledujte na Voyo a od 1. 2. 2023 i na TV Nova.

 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady