Martin Vévoda by byl v Survivor 2023 hyena: Jaký podraz by udělal hned první večer?

Nejdrsnější reality show Survivor už brzy začne! A to konkrétně 25. ledna na Voyo. Před odjezdem se účastníci mohli poradit s kýmkoliv chtěli. Koho ale oslovit? Ideálně přece toho, kdo už na ostrově o přežití sám bojoval!

Co by jeden z přeživších z předchozích řad Survivor Martin Vévoda soutěžícím Survivoru 2023 poradil?

Taktika Survivor

V reality show jako je Survivor člověk musí mít nějakou taktiku a plán. Podle Martina je důležité, aby byl člověk svůj a nepřemýšlel tolik nad tím, že je to hra. Prostě je důležité si to náležitě užít. A navíc – člověk „má povoleno“ být v této hře i zákeřný! „Tohle je jediná možnost, kdy člověk může být taková ta hyena. V reálném světě se to nesmí dělat a takhle je tam i podkopávání nohou. Když se někdo sžil s rolí, že bude vyobrazený za takovou polosv*ni, tak je to podle mě dobrý a je to sranda,“ směje se Martin.

Podrazy v Survivor

Survivor je o aliancích a sociální hře. A kdyby měl Martin šanci jít znovu, tak by byl pěkný darebák. „Hned první večer, jakmile bude oheň, tak všem spálím oblečení, včetně sebe, a jednomu, komu bych hru chtěl podělat, tak tomu ho nechám.“ To je něco, viďte? S Martinem v kmeni byste být rozhodně nechtěli. On by se totiž klidně přihlásil znovu: „Div nestojím na letišti s transparentem VEMTE SI MĚ! Bavilo mě to a podruhé by to byla o to větší sranda, protože už člověk ví, co ho čeká.“

FOTO:  TV Nova

Hlad v Survivor

Pokud nevyhrajete souboj o odměnu, nenasbíráte si kokosy, nevylovíte ryby a nedostanete rýži, tak nemáte, co jíst. „Byl jsem sice v kmeni, který vyhrával souboje o imunitu, ale o odměny ne, takže jsme neměli co jíst. Poprvé jsem si na záchod došel až po dvou týdnech. To jsem si říkal, mně se určitě zauzlovaly střeva, já tady prasknu jako kůň, který usne na zádech,“ popisuje Martin.

Drsnou reality show Survivor Česko & Slovensko sledujte již 25. ledna na Voyo! A nebo 1. února na TV Nova. Televizní diváci se na ostrovany mohou těšit vždy ve středu a ve čtvrtek od 21:35 hodin.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady