Vašek Matějovský si před odletem na Survivor poplakal. S kým se nedokázal rozloučit?

Na pražském letišti se zkraje ledna 2023 potkalo dvacet soutěžících, kteří byli vybráni, aby se pokusili přežít na ostrově a jeden z nich získat titul Survivor 2023.

Nervozita z odjezdu do neznáma byla znát na každém z nich, což soutěžící také sami potvrdili, když měli shrnout své pocity z odjezdu ve dvou slovech.

„Velmi nervózní,“ vyjádřil ve dvou slovech pocity Josef Kůrka. Tanečnice Johana se cítila vytřeseně a nadšeně. Hodně podobně svoje pocity popsal i nejmladší soutěžící letošní řady Adam. Nervozitu přiznala i modelka Andrea Bezděková. Zato dvojice soutěžících z týmu Rebelů Matěj a Jiří shrnula své pocity z odletu do neznáma ve slovech vzrušení, nadšení a natěšení.

​Poslední jídlo před odletem

Kromě svých blízkých se účastníci show Survivor museli rozloučit i s jídlem. Na ostrově na ně kromě rýže čekají maximálně kokosy. Jaké bylo poslední jídlo, které si před odletem dali? Téměř všichni se shodli na tom, že to bylo něco hodně velkého a hodně nezdravého. U velkého milovníka jídla a pohodlí Petra Švancary to byla pizza, na té si ve dvě ráno pochutnal i herec Vašek Matějovský nebo Youtuber Filip, který zvládl hned dvojitou porci. Pokerová hráčka Bára si dala maminčinu svíčkovou, a to hned dvakrát po sobě. Soutěžící z týmu Rebelů, tedy fanoušků této drsné reality show, se s domovem loučili řízky, zákusky a sushi.

​Poslední noc
Odrazila se nervozita i na spánku účastníků? Jaká byla jejich poslední noc doma? Barmanka Hanka po oslavě s přáteli usnula do pěti minut, vizážistku Žanetu probudil ráno její synovec v 7:30 zataháním za palce. Zato Petr Havránek moc energie v noci nenačerpal, brzy ráno vezl svoji partnerku Gábinu do nemocnice na operaci. Dobře se nevyspala ani Kateřina Klinderová, která kvůli přípravě na svůj odjezd spala asi dvě hodiny.

FOTO:  TV Nova

Loučení
Na čem se ale všichni soutěžící shodli, že to nejtěžší pro všechny bylo opustit rodiny, přátele a mazlíčky. Realitní makléř Jiří a fitness influencerka Soňa se museli rozloučit se svými dětmi, dospívající dceru nechala doma i průvodkyně Lída. Trenér skateboardingu a dvojník Hugha Jackmana Tomáš se musel rozloučit se svými dvěma psy, interiérový designer Matěj zase opustil svého milovaného králíčka. Herec Vašek Matějovský se do soutěže přihlásil na popud své maminky, která je jeho podporovatelkou a fanynkou, takže ani loučení s ní nebylo nejlehčí. Na cestu do Dominikánské republiky mu vzkázala, aby si tam nezlomil páteř. Mnohem těžší chvíle ale Vašek zažíval až přímo na letišti, kde s ním byla jeho partnerka, se kterou si při posledním objetí i poplakali.

​Jak se bude soutěžícím v show Survivor dařit uvidíte už 25.1. na Voyo a o týden později na TV Nova.

Všechny informace o Survivor 2023 najdete na nova.cz

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady