Láska ze Survivoru aneb papuče, čaj a Turecko! Proč září Iva Pazderková štěstím?

Láska jako z televize! Tak lze nazvat vztah herečky a stand-up komičky Ivy Pazderkové, která se v loňském roce zúčastnila nejdrsnější reality show Survivor!

Jak už jste se u nás dočetli, loňský Survivor přinesl herečce kromě neuvěřitelných zážitků a sebepoznání také lásku. Po skončení natáčení se dala dohromady s jedním ze členů tureckého štábu Bertuğem Baloğluem, za kterým se hned vydala do Ankary.

Láska stále trvá!

Herečka se na sociálních sítích pochlubila videem, kde tráví poslední dny letošního roku s rodinou partnera. „Na návštěvě v Turecku nikdy nechybí papuče, čaj a jakákoliv hra,“ píše herečka. Při sledování obrazovky televize dodává: „Ať už desková, nebo Playstation.“ Pazderková se kromě rodiny partnera v posledních letech věnuje také bodybuildingu, tráví mnoho času v místní posilově.

​zdroj: instagram.com/iva.pazderkova/

​Kočky

Jak je o komičce známo, miluje kočky. Sama byla majitelkou dvou, o které bohužel letos na podzim přišla. Možná i z toho důvodu si Turecko, které se kočkami jen hemží, oblíbila natolik, že je i hojně vkládá na své sociální sítě.

zdroj: instagram.com/iva.pazderkova/

Štědrý den

Zdá se, že Iva Pazderková je zase šťastná, což potvrzuje i v příspěvku, který sdílela na sociální sítě na Štědrý den. „Nejkrásnější svátky vám všem, moji milí. Pro každého ty nejkrásnější znamenají něco jiného. Pro mě jsou to dny s rodinou, protože mám to obrovské štěstí, že je spolu můžeme trávit. V míru, teple, radosti, hojnosti, navíc s domácí sluncem a láskou vyrobenou slivovicou. A moje největší přání je, aby takové štěstí mohli zažívat všichni. Aj bez slivovice.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Iva Pazderková (@iva.pazderkova)

Celé epizody reality show Survivor najdete na Voyo! 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady