Hledání lásky vystřídá boj o přežití. Po konci Love Islandu se těšte na novou řadu Survivor!

Od první řady česko-slovenské reality show Survivor uběhl už téměř rok. Za tu dobu se u jednotlivých účastníků mnoho věcí změnilo. I když se vítězem stal pouze jeden z nich, ostatním přinesla soutěž řadu pracovních příležitostí, slávu a některým i lásku.

Survivor člověka změní. Své o tom vědí účastníci, kteří museli na ostrově často bojovat nejenom o titul, ale také o samotné přežití. Jak účast v soutěži ovlivnila jejich život?

Nathan Dzaba

Ostřílený fotbalista Nathan Dzaba má pro strach uděláno. Nejenom, že se odvážně vrhl do hledání osudové lásky v Love Islandu, ale pustil do také do boje o titul v soutěži Survivor. Jeho záliba v pobytu na tropických ostrovech je tedy víc než zřejmá. Nevyřízené účty se spolusoutěžícím Adamem Raiterem si pak kluci šli vyřídit do klece. Čtyři měsíce se oba pečlivě připravovali na zápas MMA, který ale nakonec nedopadl v jeho prospěch.

Barbora Jánová

I když Bára tak úplně nezapadla do svého kmene, až do posledních sil bojovala o setrvání na ostrově. Zvládnout drsné podmínky, neustálé vedro a náročné soutěže nebylo rozhodně nic jednoduchého. Pobyt v krásné přírodě měl ale i mnoho pozitiv, které si Bára dobře uvědomovala. „Kdyby tam bylo jídlo, tak už mě tady nikdo neuvidí,“ smála se během rozhovoru ve Snídani. Ale dělat herectví bez diváků na opuštěné pláži není tak úplně ono. Kromě divadla se také čas od času objeví v nějakém filmu nebo seriálu. Nedávno jste tuhle přeživší mohli znovu vidět třeba v epizodní roli ve Specialistech.

Tomáš Zástěra

Jedním z nejoblíbenějších soutěžících se stal moderátor Tomáš Zástěra. Najít někoho, jehož trenky by získaly takovou slávu jako ty jeho, je absolutně nemožné. Dokonce se mu je podařilo vydražit za milion korun, díky čemuž mohl pomoct jedné rodině v náročné situaci. Na Survivor vzpomíná s úsměvem, i když zpětně přiznává, že občas to bylo na ostrově velmi náročné.

Účast v soutěži mu ale přinesla do života jednu podstatnou změnu. Přes Instagram se totiž seznámil s ženou, která je podle jeho slov nejspíš ta pravá. Na rozdíl od ostatních obdivovatelek mu poslala do zprávy pouze jedno emoji, čímž ho velmi zaujala. Další novou výzvou pro něj bylo také napsání knihy, která mu nedávno vyšla. Objevil se dokonce v populárním seriálu Ulice, kde měl celou jednu repliku! Zdá se, že jakmile člověk jednou začne překonávat všechny hranice, už to nejde tak snadno zastavit.

Za nárůstem jeho popularity stojí částečně také jeho kamarádka Zorka Hejdová, která se mu v době jeho nepřítomnosti starala o sociální sítě. Ta se na podzim sebrala a s celou rodinou odcestovala na Kanáry, kde v současné době uvádí reality show Love Island. Na velké finále se můžete těšit už tuto neděli 13. listopadu.

Survivor 2023

Pokud jste fanouškem Love Islandu a obáváte se toho, že po jeho konci zůstane ve vašem srdci prázdné místo, nemusíte zoufat. Už začátkem roku 2023 se na televizní obrazovky vrací celosvětová fenomenální reality show Survivor v československém podání. Těšte se na ještě drsnější podmínky a náročné výzvy, které čekají na nové soutěžící. Novou řadu budete moct sledovat s předstihem oproti TV na Voyo.

Celou minulou řadu si můžete připomenout na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady