Vilda z Love Islandu na Slavících: Přišel s kráskou ze Survivor!

Sobota 12. listopadu 2022 je ve znamení předávání cen Český slavík 2022. Na slavnostní galavečer dorazil také Vilém „Vilda“ Šír z Love Islandu 2021. A všechny překvapilo, komu dělal garde!

Veronika Přikrylová alias Veve se proslavila díky drsné reality show Survivor 2022. Třiadvacetiletá marketingová specialistka a modelka se probojovala až do finále, kde nestačila na IT specialistu Vladimíra Čapka a skončila na druhém místě. V průběhu soutěže se divákům vryla do paměti především několika ošklivými pády.

Po konci Survivor na svůj instagram přidávala především fotografie z cest a nikdo určitě nečekal, že se na předávání cen Český slavík objeví po boku finalisty z další reality show TV Nova – Love Island! Podívejte se, jak jim to slušelo.

FOTO:  TV Nova

​Z loňškých účastníků Love Islandu nevynechala galavečer exotická kráska Aicha, která se nedávno objevila také ve studiu Hideaway, kde prozradila, že je už rok šťastně zadaná, ačkoliv jméno partnera stále tají.

FOTO:  TV Nova

​Na Slavíky se vydali také účastníci letošního Love Islandu, kteří jsou již zpátky v České republice – vyřazený David a jeho partnerka Natálie.

Finále Love island 2022 se bude vysílat 13. listopadu klasicky ve 20 hodin na Voyo. Ve 21:40 jej pak diváci pomohou zhlédnout na Nova Fun.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Love Island

Články k pořadu Love Island

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady