Nathan potká svou pravou lásku! Koho nám představí?

Nathan byl nejen milovaným srdíčkem v reality show Love Island, ale i tvrdým bojovníkem v Survivor. I když se mu na ostrově lásky nakonec nepodařilo najít tu pravou, zdá se, že osud mu ke břehům drsného ostrova přece jen přivál někoho speciálního. O koho jde? A znamená to, že je s Tess z Love Island nadobro konec?

Žhavá láska, kterou uhasila sprcha reality

Pamatujete si ještě ostrovní love story Nathana a Tess? Naše srdíčka zde vedle sebe doslova zářila. Oba měla obrovskou podporu diváků, kteří na vysportovaném fotbalistovi a krásné tanečnici mohli oči nechat. Jenže pak začalo všechno skřípat. Ostatní členové vily sladký páreček osočili z toho, že své city jen předstírají. Konkrétně z falešných citů obvinili hlavně Tess. Ačkoliv ji i jejich vztah Nathan bránil zuby nehty, ve vile se mu Tess nakonec nepodařilo udržet. Po jejím odchodu se do finále nedostal ani opuštěný Nathan. 

FOTO:  TV Nova

​Ke skutečně zlomeným srdcím ale paradoxně došlo až po odchodu z vily. Nathan se s Tess odmítl setkat a místo ní dal během návštěvy Prahy přednost ostatním soutěžícím. Sama Tess jeho chladné chování nedokázala pochopit. Je možné, že se v Nathanovi něco hnulo poté, co viděl všechny záběry z vily?

FOTO:  TV Nova

Nové vzplanutí v Survivor?

​Příliš štěstí Nathana nepotkalo ani v drsné reality show Survivor. Nathana napřed skolilo onemocnění covidem a poté dobře mířená rána Adama, který mu při souboji nechtěně přivodil otřes mozku. Nathan musel soutěž opustit, ale štěstí se na něj nakonec přece jen usmálo. Ke břehům mu totiž osud zavál někoho, kdo mu dokáže rozbušit srdce a porozumět po všech stránkách. Kdo ze Survivor učaroval Nathanovi natolik, že se s onou tajemnou osobou sejde i před kamerami?

Vše se dozvíte už brzy v exkluzivním bonusu k finálnímu dílu Survivor Česko a Slovensko! Velkolepé finále drsné reality show sledujte v pátek 6. 5. na Nově a o den dříve na Voyo! Na Nova Plus pak najdete ukázky a bonusy. 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Survivor

Články k pořadu Survivor

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady