• Pořady
  • SuperStar
  • Tereza Mašková vydala nové album! Čím zaskočila Marka Lamboru?

Tereza Mašková vydala nové album! Čím zaskočila Marka Lamboru?

Hostem páteční Snídaně byla zpěvačka a vítězka páté řady SuperStar – Tereza Mašková. Promluvila o svém novém albu i spolupráci s Markem Lamborou.

Nové album zpěvačky Terezy Maškové odráží její pohled na současnou společnost. Podle ní je všude kolem nás moc negativních zpráv.

Svět je málo růžový

„Chtěla jsem, aby album bylo pozitivní. Kdokoliv, kdo si ho poslechne, by měl mít dobrou náladu. Chci aby v něm zůstaly jen samé dobré emoce,“ řekla ve Snídani zpěvačka, která přiznala, že růžová barva je její poznávací znamení. „Tím, že vnímáme, co se venku děje, potřebujeme cítit víc lásky a pochopení.“

Na albu, na jehož tvorbě se Mašková podílela i jako spoluproducentka, jsou i písně, které nejsou jen veskrze pozitivní – obsahuje i témata k zamyšlení. „Píseň Scházíš je moje srdcovka. Je o mém tatínkovi,“ prozrazuje zpěvačka.

Ze spolupráce s producentem Václavem Hojdekrem na jedné písni se vyvinula spolupráce na celém albu. „Měli jsme jednu schůzku a běhen ní vznikly tři dema. Nebylo co řešit. Oslovila jsem ho s tím, jestli do toho jde se mnou, říká o začátcích spolupráce s devatenáctiletým Hojdekrem. „Na to jak je mladý, jsem se od něj hodně naučila a myslím, že má před sebou velkou budoucnost.“ Zpěvačka přiznává, že tvorbu alba provázely i nepříjemné chvilky, zvlášť když spolu s producentem trávila mnoho hodin zavřená ve studiu. „Začali jsme se navzájem iritovat, ale tím, že jsme si spolu tak moc sedli, jsme to i ve zdraví přežili,“ směje se zpěvačka.

Náš příběh

„Marek si původně myslel, že bude v klipu jen hrát,“ řekla o klipu k písni Náš příběh, kde s hercem Markem Lamborou nejen tančí, ale právě i zpívá milostný duet. „Marek nejdřív moc nevěděl, co s tím, ale myslím, že se toho ujal fantasticky. Vzniklo něco moc hezkého.“ Videoklip je celý postaven na tanečním vystoupení, které Mašková s Lamborou nacvičili v poměrně šibeničním čase. „Měli jsme na to měsíc, zkoušek bylo asi osm. Ale nakonec jsme si to zažili až na place,“ říká herečka, která na Lamboru práskla, že se při tanci občas pohyboval jako tučňák.

Do blba se dívat

Na albu najdeme i píseň s tímto poměrně kontroverzním názvem. A pro inspiraci si nešla zpěvačka daleko. „Inspirací jsem si byla já,“ směje se a přiznává, že když má volno, nejraději tráví čas tím, že leží doma na gauči, nic nedělá  a „čumí do blba“.

Nejen pro Terezu Maškovou, ale i pro další zpěvačky, zpěváky a skupiny můžete hlasovat v anketě Český slavík! Poslední den, kdy můžete poslat hlas, je 31.10. 2022.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady