Zamilovaná Tereza Mašková jen září. Jak probíhaly přípravy na svatbu?

Zpěvačka Tereza Mašková, vítězka páté řady pěvecké show Česko Slovenská SuperStar, je v jednom kole. V létě vystupovala na koncertech, ale také trénovala na svatbu, která ji čeká.

Když si někdo prohlédne Instagram Terezy Maškové, najde ji vždy usměvavou a v pozitivní náladě. K tomu nejspíš přispívá vztah s Oliverem Žilákem, se kterým je zpěvačka stále šťastná.

Zásnuby

Mašková se s fanoušky podělila 9. listopadu loňského roku o radostnou zprávu, když oznámila zásnuby. „Dnes 9. listopadu 2021 v 10:20 jsem řekla ANO," svěřila se zpěvačka. Přidala také popisek, že bude svatba do roka a do dne.

Svatba

Zatím není jisté, kdy přesně svatba proběhne, ale během léta měla Mašková příležitost, jak si velký den natrénovat. Vdávala se totiž její kamarádka. Zpěvačka se objevila nejen na rozlučce se svobodou, kde si holky užívaly wellness, ale vyrazila také na svatbu. „Jen si tady odložím pár fotek ze sobotní svatby. Když mi naše nevěsta řekla, že budeme mít oranžové šaty, tak jsem se moc netvářila… Ale musím říct, že se mi to fakt líbí. Co vy na to?," napsala zpěvačka v příspěvku.

​Show TV Nova

Oblíbená zpěvačka se objevila v páté řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Kromě ní jste tehdy mohli vidět Patrika Děrgela nebo Eva Burešovou. Zpěvačka se umístila těsně pod stupněm vítězů.

Podívejte se na vystoupení z oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas:

SuperStar najdete na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady