Léto ještě někončí: Pagáčová a Bagárová šly do naha i do plavek!

Dokud se postuje na Instagramy, léto neumřelo! Tímto heslem se řídí nejen naše krásné porotkyně ze Superstar Monika Bagárová a Patricie Pagáčová. Obě si i konec léta užívají naplno a na sociální sítě se nebojí sdílet pěkně odhalené fotky. Kdo si podle vás užívá léto víc?

Patricie Pagáčová: Když je dítě u babičky, rodiče mají pré

Jako mladá maminka a žádaná herečka má Patricie Pagáčová plné ruce práce. Není proto divu, že si víkend bez malé Bibi dokáže i s manželem náramně užít. Na Instagram se nebála zveřejnit i fotku z lázní, na kterých je odhalená až po půlky těla. 

Patricie, která miluje jógu, se rozhodně nemá za co stydět. A i u fanoušků vzbudila fotka jen pozitivní reakce. Víkendy bez dětí si podle nich člověk musí užít se vším všudy a nehledět na reakce okolí. V Romanu Vojtkovi dokonce fotka vzbudila náhlou potřebu proměnit se v blízký bambus. Další reakce fanoušků si můžete pročíst ve fotce níže.

FOTO:  Instagram Patricie Pagáčové

Monika Bagárová: Diva na Maledivách

Monika Bagárová to vzala ještě dál a na dovolenou vyrazila na exotické Maledivy. Po náročných měsících byl relax třeba. Monika na začátku léta oznámila na Instagramu, že se po opětovném soužití definitivně rozchází s Makhmudem Muradovem, s nímž má dvouletou dceru Rumii.

I když si nyní musí zvykat na roli single mámy, na malou dceru rozhodně nebude sama. Přestěhovala se totiž za početnou rodinou, která žije v Brně a je Monice v náročném období nablízku.

Kam nemůže lékař, tam musí slunce a malebné pláže. A to platí i o zlomeninách srdce. Monika však nesmutní a už svou krásnou postavou v plavkách bere dech. 

​Superstar si připomeňte na Voyo. 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu SuperStar

Články k pořadu SuperStar

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady