Kalkulátor chyboval! Jak soutěžící s přehledem převálcoval lovce?

Soutěžící Martin se v souboji s lovci opravdu předvedl. Na rozdíl od nejbystřejších mozků Česka totiž ve finálové přestřelce ani jednou nezachyboval. To se o Kalkulátorovi říct nedalo. Na jaké otázce ze svého oboru se lovec vyřadil?

Martin nepřišel vyhrát do soutěže peníze pro sebe, ale s tím, že je daruje na dobročinné účely. Možná právě tento dobrý úmysl mu přinesl štěstí. Ve finálovém souboji se mu opravdu podařilo peníze vyhrát a odnést si ze Superlovu 50 tisíc korun. 

Bezchybný výkon

Zatímco v prvním kole se mu příliš nedařilo a dokázal správně odpovědět jenom na jednu otázku, v druhém kole měl o to větší štěstí a nechyboval ani jednou. Zato Kalkulátor ubral lovcům drahocenné vteřiny na otázce, kterou by měl jako učitel zeměpisu rozhodně vědět. Největší ostrov Španělska je totiž Mallorca, zatímco lovec odpověděl Tenerife.

Kalkulátor chyboval

„Byl to skutečně vynikající výkon. Perfektně hrál, odpovídal, věděl," okomentoval hru soutěžícího doktor Vševěd. Kalkulátor se ke svému pochybení přiznal. „Díky naší chybě, což jsem bohužel udělal já," začal vysvětlovat lovec nastalou situaci, přičemž ho ale přerušil Ondřej Sokol, kterému to nedalo. „Ale zase je hezké, že už vás berete jako kolektiv, že vaše chyba už je naše," rýpnul si do Kalkulátora moderátor.

Další díl Superlovu uvidíte v sobotu 6. května od 20:20 na TV Nova. Nebo už nyní na Voyo!

Rádi byste se přidali do týmu lovců? Přihlaste se na našich stránkách a třeba právě vy budete dalším lovcem.

Chcete si vyzkoušet své znalosti v soutěži Na lovu? Vyplňte castingový formulář a staňte se součástí soutěže i vy! 

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady