Velká novinka v pořadech Na lovu a Superlov! Kdo se stane novým lovcem?

Belladonnu, Kalkulátora, Vševěda, Kvízovou dámu a Pana Lišáka můžete vídat v soutěžích Na lovu, Hvězdný speciál a v nejnovějším Superlovu. Z lovců se za krátkou dobu díky jejich úžasným znalostem staly celebrity. Nyní hledají do svého týmu posilu!

Máte všeobecný přehled, který vaše známé a přátele uvádí do úžasu? Nenecháte si ujít žádný díl Na lovu nebo Superlovu a znáte odpovědi na většinu otázek, které se v pořadech objeví? Chtěli byste zažít adrenalin časového limitu a velkého studia s mnoha kamerami? Pokud jste alespoň na jednu z otázek odpověděli „ANO“ – zbystřete!

Už brzy může mezi pětici lovců usednout někdo další! Budete to právě vy? To můžete zjistit jen jediným způsobem – vyplněním castingového formuláře.

Vševěd má jasno v tom, jaký by měl nový lovec být: „Hlavně to chce někoho, kdo má obrovský přehled a kdo je schopný se nám vyrovnat, aby úroveň lovců nebyla různorodá.“ Pro Belladonnu je zase důležité, aby mezi ně nový lovec zapadl: „Doufám, že bude sdílet naši vášeň pro kvízy ráno, v poledne i večer.“

​„Nemá smysl se bát a mít zbytečně nízké sebevědomí,“ povzbuzuje zájemce Belladonna a Vševěd dodává: „Nebojte se, nekoušeme!“ Vyplňte castingový formulář a třeba to budete právě vy, kdo během příštího Superlovu usedne po jejich boku!

Galerie

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady