Sexy Kalkulátor a jeho paní Columbová: Milují se přes 20 let, seznámili se díky kvízu

Jakub Kvášovský coby Kalkulátor z Na lovu je idolem mnoha žen. Jeho srdce ale patří jen jedné, tajemné paní Colombové, kterou na veřejnosti po boku Kalkulátora ještě nikdo z jeho fanynek nespatřil. Žijí spolu ale už přes dvacet let a je to příběh jako z pohádky – dohromady je svedlo to, co Jakub nejvíce miluje!

Fanynky Kalkulátora mají bohužel smůlu. Sexy lovec, kterého si přeje v Na lovu potkat většina soutěžících dam, zasvětil svůj život jen jedné ženě. S tou je šťastný už přes dvacet let a jak sám říká, rozhodně na tom nehodlá nic měnit.

Kalkulátorova žena

Jejich seznámení by nemohlo být více tematické. Jakub, který sám před účinkováním v Na lovu prošel jako soutěžící několika televizními soutěžemi, se totiž poprvé potkal se svou ženou na vysokoškolské koleji při sledování Riskuj!. Zjistili, že ten druhý existuje, ale ještě chvíli jim trvalo, než se dali dohromady. „Dva nebo tři roky to byly určitě. Teď je to idylické, samozřejmě. Nic jiného ani říct nemůžu,“ směje se Kalkulátor.

Teď můžete Jakuba Kvášovského vídat jako Kalkulátora na TV Nova nejen v soutěži Na lovu, ale také každou sobotu od 20:20 v Superlovu. Nebo už nyní na Voyo!

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady