MÓDNÍ POLICIE ZASAHUJE: Džíny, košile i neprůstřelná vesta! Co nosí Specialisté?

Jak se oblékají hrdinové seriálu Specialisté? Někteří dávají přednost eleganci, jiní zase pohodlí. A co taková neprůstřelná vesta? Na tu by vyšetřovatelé také neměli zapomínat!

Přehrát poslední díl

Jediná žena jinak ryze mužského vyšetřovacího týmu Specialistů, kterou ztvárňuje herečka Zuzana Kajnarová, má na sobě nejraději pohodlné oblečení. I přesto je možné ji v seriálu zahlédnout ve stylovějších outfitech a jednou měli diváci možnost ji dokonce vidět skoro nahou! Kapitánka Zuzana Májová ráda nosí volné džíny, trička, bundy a hlavně pevnou obuv – ideální outfit při honbě za pachateli!

FOTO:  TV Nova

Vrchní komisař a vedoucí týmu Specialistů Pavel Vodráček si potrpí spíše na elegantnější styl oblékání. Nejčastěji ho tak můžete spatřit v košili a kabátě. Někdy dokonce i s kravatou. Pohodlné oblečení nepotřebuje. Přeci jen má pod sebou dobrý tým, díky kterému se za kriminálníky nemusí hnát on sám!

Galerie

Jakub Štáfek má se svou seriálovou postavou Lukáše Panenky co se týče stylu oblékání hodně společného. Oba si potrpí na ležérní a pohodlné oblečení. Volné džíny a mikiny zabírají valnou část jejich šatníku.

FOTO:  TV Nova

A jak je na tom nejnovější člen týmu – komisař Jaroslav Čermák, jehož představitelem je herec Jan Zadražil? Podívejte se na celou reportáž ohledně šatníku hlavních hrdinů seriálu Specialisté!

A nezapomeňte, Specialisté zasahují každé pondělí od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 
Sdílet

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady