JAN ZADRAŽIL ŠOKOVAL: ´Roli ve Specialistech jsem málem nevzal!´ Co ho nakonec přesvědčilo?

Tým Specialistů před nedávnem doplnil herec Jan Zadražil. Roli v seriálu ale málem nepřijal! Co pro něj bylo rozhodující? Podívejte se na rozhovor.

Přehrát poslední díl

Kdybyste se Jana Zadražila zeptali, jestli preferuje film nebo divadlo, byla by odpověď jasná! Divadlu totiž zasvětil velkou část života, a proto není divů, že prknům, která znamenají svět, dává přednost. Studovall na Státní konzervatoři v Praze a jako absolvent působil v řadě pražských i mimopražských divadel. Za zmínku rozhodně stojí Strašnické Divadlo, Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Na Vinohradech, F.X. Šaldy v Liberci, Pod Palmovkou, Jiřího Wolkera, nebo v Divadlo Husa na provázku. Hraje také v kapele Moje řeč.

FOTO:  Archiv TV Nova

Jeho postava, krimininalista Jaroslav Čermák, je rozvedená. Je to táta a milovník žen, který však kvůli své práci nemá na ženy moc čas. Jarda myslí hodně analyticky a než udělá nějaký závěr, ještě jednou zapřemýšlí, jestli to je správně nebo ne. Nikdy se do ničeho nežene po hlavě a víc přemýšlí, než mluví.
FOTO:  TV Nova

Proč ale herec roli málem nepřijal? „Nad rolí jsem přemýšlel relativně dlouho. Potřeboval jsem vědět, zda Marek Adamczyk odešel ze své vůle, či byl prostě vyměněn. V tu chvíli bych do toho asi nešel,“ přiznává Zadražil s tím, že se mu na seriálu Specialisté hned ze začátku líbilo i kvalitní obsazení menších epizodních rolí.
FOTO:  Archiv TV Nova

Kromě toho ho na roli lákal také fakt, že se v jednotlivých epizodách o akčních scénách pouze nemluví, ale přímo se dějí. „Občas se nám i podaří zapálit auto a někam ho hodit,“ směje se sympatický herec, který je v srdci stále oddaný hlavně divadelnímu jevišti.


Premiérový díl Specialistů můžete sledovat v pondělí ve 20.20 hod na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
 

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady