VIDEO: Jak by nový Specialista  vyšetřoval vraždy ve skutečnosti?

V pondělí se v oblíbeném krimi seriálu Specialisté dočkají diváci nového vyšetřovatele Jaroslava Čermáka, v jehož roli se objeví herec Jan Zadražil. Ten v reportáži prozradil, co ho s postavou spojuje a jaká je jeho největší vášeň.

Přehrát poslední díl

V krimi seriálu Specialisté se již v pondělí objeví zcela nová postava, která nahradí kriminalistu Jana Lorence. Ztvární ji herec Jan Zadražil, který se divákům představí jako analyticky založený vyšetřovatel Jaroslav Čermák – věčně zaneprázdněný milovník žen a rozverný otec. S čím se svěřil jeho představitel, Jan Zadražil?

„Já vlastně nedokážu stvořit postavu, která je úplně jiná. Vždycky je to jak já myslím a představuju si, jak bych se v té dané situaci choval,“ svěřil se herec, jakou metodu na place používá., „Kdybych já byl kriminalista, který by vyšetřoval vraždy, myslím, že bych fungoval takhle.“ To by byla jízda, co říkáte, kdyby vyšetřoval vraždy jako v seriálu Specialisté!

V oblíbeném seriálu hraje po boku Davida Prachaře, Zuzany Kajnarové a Jakuba Štáfka, kterého předtím vůbec neznal.


FOTO:  Archiv TV Nova

 

Ačkoliv Jana Zadražila práce před kamerou opravdu baví, láskou jeho života zůstává stále něco jiného. Co to je, to se dozvíte v reportáži! A co má společného se svou seriálovou postavou?
 

Jak si povede vyšetřovatel Čermák a zda zamíchá na pracovišti kartami, můžete sledovat v pátém díle Specialistů v pondělí ve 20:20 hod.
 

ČTĚTE TAKÉ:

TV Nova
Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady