• Pořady
  • Specialisté
  • Jaro přálo Specialistům. Čtveřice kriminalistů v novém složení nalákala průměrně přes 1,2 milionu diváků

Jaro přálo Specialistům. Čtveřice kriminalistů v novém složení nalákala průměrně přes 1,2 milionu diváků

V pondělí 19. 6. byl odvysílán poslední předprázdninový premiérový díl kriminálky Specialisté. Po devatenáct pondělních večerů se diváci těšili na další napínavý případ týmu kriminalistů, průměrně si pak jednotlivé epizody jarní sezóny nenechalo uniknout 1,201 milionu diváků starších 4 let. Ale ani během léta fanoušci o svůj oblíbený tým elitních kriminalistů nepřijdou, pondělní večery totiž budou patřit reprízám předchozích dílů.

Případy týmu Specialistů si letošní pondělní večery v průměru pustilo 28,92 % diváků v cílové skupině 15-54 let u TV. Po dobu devatenácti večerů kriminálku sledovalo v průměru 1,201 milionu diváků starších 4 let!

„Jsme vděční za podporu a věrnost našeho skvělého publika, díky kterému jsou Specialisté tak úspěšní. Máme tudíž velkou motivaci zaujmout i v nadcházející 10. sezóně naše diváky zajímavými příběhy, komplikovanými zápletkami, vzrušujícími postavami i skvělými herci,“ říká kreativní producentka seriálu Heike Richter-Karst.

​​V pondělí večer byl odvysílán poslední premiérový díl Specialistů deváté série a s diváky se rozloučil epizodou Lolita s 30% podílem na sledovanosti v cílové skupině 15-54 let. Závěrečný díl si v širší cílové skupině 4+ nalákal 1,092 milionu diváků. Stal se tak nejsledovanějším pondělním pořadem po 20. hodině ve všech hlavních cílových skupinách.

Major Strouhal a kapitán Kovář řeší případ.
Major Strouhal a kapitán Kovář řeší případ.  |  FOTO:  TV Nova

​Kriminální seriál Specialisté se poprvé na obrazovkách objevil na začátku roku 2017 a patří již od svého startu ke stálicím programu TV Nova. O tom svědčí neutuchající zájem diváků, kteří se každé pondělí setkávají s elitním týmem majora Strouhala (Martin Dejdar).

Galerie

​Bonusové materiály, rozhovory a informace ze zákulisí natáčení najdete na webu nova.cz. Všechny série pak můžete zhlédnout na Voyo.

Zdroj dat: ATO – Nielsen, živě + TS0-3, ke dni: 20. června 2023

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady