• Pořady
  • Specialisté
  • Plukovník Vondráček dokáže Specialistům svou loajalitu! Čím majora Strouhala přesvědčí?

Plukovník Vondráček dokáže Specialistům svou loajalitu! Čím majora Strouhala přesvědčí?

V pondělí 19. června večer uvede TV Nova poslední předprázdninovou premiérovou epizodu detektivního seriálu Specialisté s názvem Lolita. Ale ani v létě fanoušci o svou oblíbenou kriminálku nepřijdou, pondělní večery totiž budou o prázdninách patřit reprízám předchozích dílů.

V hotelu, kde probíhá večírek jedné realitní společnosti, byl ve svém pokoji zavražděn její zaměstnanec. Na místě činu se však najde krev i další osoby. Z hotelových kamer policisté zjistí, že těsně před svou smrtí se muž seznámil s velmi mladou prostitutkou, kterou si odvedl na pokoj. Zdá se tedy, že tou druhou postřelenou osobou by mohla být právě ona. Je otázka, zda ale i ona nebyla součástí plánu vraždy. Před činem totiž s někým totiž komunikovala přes SMS a následně se v hotelu objevil podezřelý muž, který měl namířeno k pokoji mrtvého muže. Posléze oba odešli z hotelu společně.

Vyjde pravda najevo?

Kriminalisté postupně odhalí identitu dívky i mladého muže a začínají rozplétat případ, který se jen hemží pokusy o vydírání.

Galerie

Co předvede plukovník Vondráček?

Velmi důležitou roli v případu nakonec sehraje i plukovník Vondráček (David Prachař), když se spolu s majorem Strouhalem (Martin Dejdar) vydá zatknout pachatele. Během akce svému kolegovi dokáže, že ho ani dlouhodobější práce v kanceláři nedokázala připravit o správné policejní instinkty. Seriál Specialisté můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na TV Nova. Nebo týden před premiérou na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady