• Pořady
  • Specialisté
  • Smutná zpráva pro plukovníka Vondráčka ve Specialistech: Obětí vraždy je jeho přítel!

Smutná zpráva pro plukovníka Vondráčka ve Specialistech: Obětí vraždy je jeho přítel!

V pondělí 29. května večer uvidíte na Nově premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Veselý výlet autobusem.

Kriminalisté tentokrát musí zjistit, kdo všechno se pokouší obohatit na úkor seniorů, a to i za cenu vraždy.

Veselý výlet autobusem – smutné chvíle pro plukovníka Vondráčka

Plukovník Vondráček (David Prachař) nachází mrtvého svého známého, staršího muže, s nímž ho pojil společný zájem o rybaření. Vyšetřování ukazuje, že se nejednalo jen o násilnou smrt, ale je tu možná jistá souvislost s jeho poznávacími zájezdy po českých památkách. Major Strouhal (Martin Dejdar) a kapitán Kovář (Jiří Hána) přesvědčí svého bývalého kolegu v důchodu, podplukovníka Sumce (Zdeněk Maryška), aby jim s vyšetřováním případu pomohl. Sumec tedy absolvuje jeden ze zájezdů a zjišťuje, že se jedná o akci, kde ani tak nejde o návštěvu památek, jako o nabídku předraženého kuchyňského vybavení. Policisté si na tuto skupinu šmejdů posvítí, je ale otázka, zda je právě mezi nimi pachatel vraždy.

Galerie

Postavy

Zdeněk Maryška o své postavě: „Má postava se do Specialistů vrací, je to podplukovník Karel Sumec, kriminalista ve výslužbě, který nyní pomáhá bývalým kolegům vyřešit jeden důležitý případ, v němž hrají velkou roli ti známí ‚šmejdi‘, kteří okrádají seniory.“

Jitka Smutná o Specialistech a hereckých kolezích: „Na Specialisty se občas ráda podívám. I proto, že Jirka Hána je můj kamarád a kolega z divadla, s nímž se známe léta a často spolu hrajeme. A dříve jsem hrála i s Markem Lamborou nebo Martinem Dejdarem. A nyní jsem se tu potkala i s báječným kolegou Zdeňkem Maryškou, což je skoro můj soused. To je člověk, kterého obdivuji léta a který má báječný smysl pro humor. S tím bych si ráda zahrála nějakou komedii.”      

Specialisté

Seriál Specialisté můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na TV Nova. Nebo týden před premiérou na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady