Jak vypadá natáčecí den krásné Zuzany Kajnarové? Kočka ze Specialistů prozradila informace ze zákulisí

Jak vypadá natáčecí den krásné Zuzany Kajnarové? Kočka ze Specialistů prozradila informace ze zákulisí
Zdroj: Archiv TV Nova

Jediná žena v týmu Specialistů je zpět. A s ní i další nové díly oblíbeného seriálu. Oblíbený detektivní seriál poběží na obrazovkách už od příštího týdne. Co o natáčení prozradila předtavitelka Zuzany Májové? Během natáčení stihla i jednu krátkou dovolenou!

Postava Zuzany Májové, kterou zvárňuje její jmenovkyně, je žena s křehkým zjevem. Nikdo by se však neměl nechat zmást. Pod touto slupkou se skrývá ctižádostivá a cílevědomá žena, která se rozhodně nenechá jen tak oklamat a umí se i skvěle prosadit.

Zuzano, jak vnímáte natáčení nových dílů Specialistů?
Do natáčení dalších dílů jsme naskočili po krátké pauze, ve které jsem dokázala na pět dní odjet s manželem do Budapešti na výlet, kde jsem si psychicky odpočinula. Natáčení je den ode dne lepší, všechno se ustálilo. Jednou z obrovských devíz je fakt, že jsou zde velmi příjemní lidé. Někteří kolegové jsou sice čím dál více na zabití, ale čím více jsou na zabití, tím víc je máte raději. Konkrétně mluvím o Kubovi Štáfkovi.

FOTO:  Archiv TV Nova

Jak vypadá váš natáčecí den?
Ten lepší natáčecí den pro mě začíná v devět hodin, kdy vstávám. Přijdu do make-up busu, kolegyně mě nalíčí, oblečou a jdeme natáčet. Když mám pauzu, jedu cvičit a poté se vracím a točím další obrazy a v sedm hodin večer jsem doma. Při těch náročnějších dnech vstávám v pět hodin, v 5.20 mě vyzvedne auto a v půl sedmé stojím venku, v zimě v mínus deseti jsem na sobě mívala asi dvacet termoprádel a čtvery ponožky, a jedeme do šesti do večera.

A co natáčení akčních scén?
Ačkoliv je to na celém natáčení nejtěžší, mám to ráda. Před startem jsme absolvovali přípravu a pár tréninků. Běžet s pistolí je samozřejmě zábavnější než točit celý den v kanceláři za počítačem. Skutečnou policistkou bych ale být nechtěla, nevím, jestli bych se do toho pustila.

FOTO:  Archiv TV Nova

Jak zvládáte skloubit péči o rodinu a natáčení?
Nezvládla bych to bez babiček a bez manžela, ale je to šichta. Ještě než odejdu z domu, případně večer, musím připravit oblečení do školky, všechno pořešit. Večer přijdu domů, uklidím, vše nachystám. Manžel vaří a celkově mi pomáhá.

První díl napínavé kriminálky Specialisté sledujte už v pondělí 21. 8. 2017 od 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PROZRAZENO z nových Specialistů: Kterou postavu čeká velká láska? Bude to 'na kapesník'


JSOU ZPĚT A BUDOU JEŠTĚ DRSNĚJŠÍ: Podívejte se, jak bude vypadat druhá řada Specialistů!

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady