PROZRAZENO z nových Specialistů: Kterou postavu čeká velká láska? Bude to 'na kapesník'

Aktualizováno 14.8. 2017 17:18
Specialisté
Zdroj: Nova.cz

Už v pondělí 21. srpna odstartují nové díly seriálu Specialisté, které přinesou mnohem drsnější případy i akční scény. Ale také jeden milostný příběh! Co o připravované sérii prozradil jeden z herců?

Komisař Jan Lorenc je rodilý Pražák. Je velmi moderní a neexistuje nic, co by podle něj nešlo vygooglit. Díky výborným studijním výsledkům dostal stipendium na stáž v USA, kde absolvoval postgraduální výuku u FBI. Právě tuto postavu ztvárnil  v seriálu Specialisté Marek Adamczik. Co o nových dílech prozradil?

 

Jaké budou úvodní díly podzimní sezóny Specialistů?

Bude to velmi dojemná záležitost, co se vztahů týče, Honza Lorenc se zamiluje, řeší vztah se svým synem, určitě to bude na kapesník.

Specialisté - Marek Adamczyk
Zdroj: Nova.cz

Jaká atmosféra panovala na place? S kolegy jste se na natáčení setkávali delší dobu, změnil se nějak váš vztah? Atmosféra byla vždy dobrá, od začátku jsme s kolegy měli dobrý vztah, možná se teď máme ještě více rádi.
 

Měl jste v průběhu natáčení nějakou hereckou krizi? Vzpomínám si, jak jsme točili poslední obraz s Davidem Prachařem, který spěchal na představení. Já jsem měl říci asi čtyři věty a nebyl jsem schopný to dokončit. Nakonec už jsem jen stál mimo záběr a četl z papíru, ale ani toho jsem v tu chvíli nebyl schopný. To byla moje největší krize, kterou ale přičítám únavě, točili jsme celý den.

 

Nenechte si ujít první díl napínavé kriminálky Specialisté už v pondělí 21. 8. 2017 od 20:20 na Nově!

 

 

Nova.cz