Kdo donáší zlodějům? Specialisty čeká překvapivé zjištění!

V pondělí 8. května večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Na čí straně stojíš. Epizoda navazuje na předchozí díl.

Pokračuje pátrání po dvou pachatelích, kteří vykradli bankovní dodávku, zastřelili vedoucího pobočky banky a zranili zaměstnance ochranky.

Překvapivé zjištění

Bankovní loupež a vražda jsou sice vyřešené, Specialisté znají identitu obou zlodějů, ale kriminalisté ještě musejí najít ukrytou kořist a odhalit, kdo ze zaměstnanců policie dodával pachatelům informace. Čeká je překvapivé zjištění, které vyvrcholí tím, že se major Strouhal (Martin Dejdar) dostane do velmi obtížné situace, která má dohru v jeho postavení mimo službu. Další pátrání je tak již jen na ostatních členech jeho týmu.

Galerie

​Specialisté

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova! Výjimkou je pouze pondělí 15. května, kdy TV Nova uvede za sebou dvě reprízované epizody. Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady