Pachatel i komplic ve Specialistech: Kde se jejich cesta při vyšetřování rozdělí?

V pondělí 1. května večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem Mimořádná událost.

Kriminalisté musí tentokrát pátrat hned na dvou frontách, hledají nejen pachatele loupežného přepadení, ale i toho, kdo jim pomáhá.

Mimořádná událost – kdo donáší lupičům?

Při přepadení bankovní dodávky, která měla převážet bankovky určené k likvidaci, zastřelí pachatelé vedoucího pobočky banky a zraní zaměstnance ochranky. Po stopách pachatelů tohoto přepadení a vraždy se vydávají Martin Kovář (Jiří Hána) a Matěj Karas (Marek Lambora), kteří se shodou okolností ocitli na místě činu jako první. Ve štábu operačního střediska mezitím dochází k nejasnostem v pravomocích a k vyjasnění příliš nepomáhají ani postoje státní zástupkyně Dany Sorajové (Dana Černá), která se víc, než na dopadení pachatelů bankovní loupeže soustředí na problémy svého syna Erika. A příliš vstřícný není ani plukovník Brukner (Mário Kubec), takže major Strouhal (Martin Dejdar) se cítí se svou snahou pomoci najít pachatele poněkud nechtěný. Pátrání skončí zásahem speciální jednotky, i po něm ale zloději nadále unikají. Zdá se, že jsou někým o krocích policie dopředu informováni.

Galerie

Seriál můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na TV Nova. Nebo týden před premiérou na Voyo.

Sdílet

TOP články

Nejnovější

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady