Kapitánka Zuzana Koutná v ohrožení! Dokážou ji Specialisté zachránit?

V pondělí 27. února večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem V pasti, v níž se kapitánka Koutná (Zuzana Kajnarová) ocitne ve velmi nezáviděníhodné situaci, kdy je odkázána pouze na pomoc ostatních. Specialisté tak tentokrát pátrají nejen po pachateli, ale také po své kolegyni.

Práce u policie je jedno z nejnebezpečnějších povolání. A pokud si navíc pracovní návyky a reflexy ze zaměstnání přenesete i do svého osobního života, pak se i ve volném čase můžete dostat do velmi nebezpečných situací. Tak se i kapitánka Koutná při svém pravidelném ranním běhu v parku vydá pronásledovat podezřelého muže. Společně skončí v pasti v dávno opuštěném areálu továrny. Oba zranění a v patové situaci, kdy si na jedné straně vzájemně nedůvěřují, ale zároveň si uvědomují, že se pravděpodobně jeden bez druhého z nečekaného uvěznění nedostanou. A čas se jim krátí…

Dočká se kapitánka Koutná pomoci shůry?

Toho jsou si vědomí i zbylí členové týmu Specialistů, kteří se nejen snaží co nejrychleji objasnit pobodání v parku, ale také záhadné zmizení kapitánky Koutné. Strach o ní mají všichni, ale i přesto (nebo možná právě proto) dojde na mírné třenice mezi komisařem Vondráčkem (David Prachař) a majorem Strouhalem (Martin Dejdar) ohledně směru, kterým by se pátrání po kolegyni mělo ubírat. Majora Strouhala navíc opět trápí výchova neteře Anežky (Amálie Pokorná), neboť se mu zdá, že se podle jeho názoru začíná nebezpečně sbližovat s Davidem (Tomáš Dalecký), synem kapitána Kováře (Jiří Hána).   

Galerie

Zuzana Kajnarová nám krátce po návratu do Specialistů odpověděla i na otázku, zda má již za sebou natáčení nějaké akční scény: „Ano, jednu už za sebou mám. Točili jsme kousek za Prahou a honili jsme s pistolí v ruce auto, z toho poté vystoupil řidič a já jsem na něj zakřičela ‚Nohy nad hlavu‘. Takže návrat do akčních scén se mi podařil,“ směje se herečka.

 Seriál Specialisté můžete sledovat každé pondělí od 20:20 na TV Nova. Nebo týden před premiérou na Voyo.

Sdílet

Nejnovější videa z pořadu Specialisté

Články k pořadu Specialisté

Nestihli jste v TV

TOP pořady

Nové epizody už teď na Voyo

o 7 dní dříve • bez reklam • kdykoliv

Další pořady